Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszaka ébren vagyok és...

Éjszaka ébren vagyok és nappal alszom. Folyton levert vagyok és már nincs ami motiváljon a feladataim elvégzésére. Hogy tudnék helyrejönni?

Figyelt kérdés

Harmadéves hallgató vagyok és nem vagyok éppen a legjobb formában.

Éjszaka nem szoktam aludni, már meg sem próbálom, inkább a gép előtt ülök. (Ez olyan 1 hete tart, úgy kezdődött hogy reggelre kellett egy feladatot beadnom) Újabban órákra nem járok be, mert valamikor ki kell aludnom magam. Csak arra megyek, ahol van katalógus.


Elég sok beadandó feladatom lenne, de már nincs sem erőm, se kedvem hozzájuk. Csak halmozódnak az elvégzendő dolgok. Én meg mintha pazarolnám az időmet. Úgy teszek mintha tanulnék, de sokszor elpazarlom az időmet hülyeségekkel.


Nem tudom pontosan megmondani, hogy mi a bajom, de állandóan kedvetlen vagyok.


Tudna valaki valami tanácsot adni, hogy lábaljak ki ebből?

Érdemes segítségért fordulnom?

Vagy csak arról van szó, hogy nyavalygok meg hisztis vagyok?


2013. ápr. 8. 17:10
 1/4 Argloss ***** válasza:
Szokj vissza az esti alvásra, mert az embereknek szüksége van a napfényre és arra is, hogy sötétben aludjon, máskülönben bizonyos anyagok és hormonok nem tudnak termelődni. Ráadásul akármennyire is szeretjük a magányt az ember társas lény és néha szüksége van más emberek társaságára is, amit gondolom este nem igen kapsz meg.
2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

A szervezeted vissza fog állni a normál tempóra, ha magad is segíted. Ha nem, nem.

Meg csak nyavajogsz, és hisztis is vagy.

2013. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen szakos vagy?

2013. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló a helyzet én hónapok óta vagy kb olyan fél éve (talán több is) ugyanezt csinálom ébren vagyok reggel 8-ig aztán alszom este 6-ig utána folyamatosan rosszul vagyok nincs energiám (eleinte még nem volt bajom tőle de most már kezdek nagyon hulla lenni) vitaminokon élek meg állandó hányinger nincs emésztésem lassan fájnak az izmaim és folyamatos émelygés,ingerlékenység, undorodok minden szagtól kb és elvileg nincs semmilyen betegségem én az éjjeli alvás hiányára tippelnék de nem tudom de az a lényeg hogy szerintem ne folytasd.
2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!