Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van működő lelki segély...

Van működő lelki segély szolgálat akiket felhívhatnék mobilról éjjel-nappal?

Figyelt kérdés
Nincs telefonkönyvünk,és sajnos vezetékes telefonunk sincs.
2012. jan. 14. 19:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Öngyilkos segélyvonal is jó lenne ha van...
2012. jan. 14. 19:20
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!Azért kérdeztem mert egy ilyen számot hívtam a lakóhelyemre volt írva a neten és benyomta egy szöveg hogy sajnálja de csak vezetékesről.az ugye nem baj ha nem vagyok pesti de mondjuk azt hívom?
2012. jan. 14. 19:25
 4/13 A kérdező kommentje:
diliházba?Van ifjúsági Somogyban?Mert tudtommal 18 alatt nem vesznek fel rendesbe,pedig gondolkodtam hogy bejelentkezek a nehéz napokban.Közveszélyes lennék?Miért?Kifejtenéd mert tényleg érdekel.Soha senkinek sem ártanék csak magamnak az meg önveszélyes.
2012. jan. 14. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:
azért nem őket mert nem akarom őket ezzel már terhelni,mindenkinek vannak problémái,csomóan az érettségire készülnek jobb dolguk is van mint miattam aggódni.De köszi az összes választ.
2012. jan. 14. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Én számot nem tudok, de mivel ismerősöm is dolgozik ilyen helyen, így kérlek bátran hívjad a vonalat, nagyon hasznos, jól kibeszélheted magad, annyira aranyosak értik a dolgukat, nyugtatólag fog hatni, az ott dolgozók szeretik ha hívják őket, minden problémás téren kipróbálhatják ők is magukat. Légy bátor, bár mi is aggaszt!
2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jujj de sok válasz érkezett!Nagyon köszönöm mindenkinek.El is mentettem a telefonomba az egyik 24 órás számot.Remélem sokára kell használnom.
2012. jan. 14. 19:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem is, nyugodtan. :)
2012. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz! Ne foglalkozz a sok elkényeztett ( ma milyen ruhát vegyek fel????) "problémás" bunkóval! Többször már a padlóról küzdöttem fel magam. Tudom milyen az amikor úgy érzed itt a vég!
2012. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességeteket,de nem hiszem hogy mernék írni.ez sajnos egy nagyon összetett dolog amim van mert van benne minden ami jó,depresszió,szorongás,pánik,bulimia...stb.Senkit sem akarok belekeverni de még egyszer nagyon köszi,jól esett hogy még van aki felajánl ilyesmit egy idegennek!
2012. jan. 14. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!