Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kötelezhet valamire egy...

Kötelezhet valamire egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Muszáj valamit megtennem attól még,hogy ő mondja? Kötelezhet arra,hogy orvoshoz forduljak?

2013. ápr. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhet semmire. Nyilván oka van, ha javasol valamit, érdemes megfogadni.
2013. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, mert pl. egy pszichiáter elvileg kényszeríthet kötelező osztályos gyógykezelésre (önmagára, vagy másra közvetlen veszélyt jelentő pszichés állapot esetén), amit aztán még bíróság felül is vizsgál, és jóváhagy, vagy nem hagy jóvá. Nem tudom, mire akar kötelezni az említett pszichológus, de szerintem max. orvos közreműködésével kötelezhet.
2013. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam! :)
2013. ápr. 12. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen gyorsan tudsz futni?
2013. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
big lol. =D
2013. ápr. 13. 09:12
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
Nem írtad mire akart kötelezni a pszichológus viszont felrémlik nekem hogy nincs összhang a terapeuta és közted ami sajnálatos mert csak az egymás idejét raboljátok el.A pszichiáter aki maga is orvos elküldhet mondjuk laborba hogy amit felírt gyógyszert egy idő után mit mutat a vérképed. Naplót akart íratni veled a pszichológus hogy a beszélgetések között milyen gondolataid vannak? Ilyennel már találkoztam de kíváncsi vagyok ambuláns létedre milyen orvosra gondolt.
2013. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt fontos VELE megbeszélned! Mert hogy bízol e benne, hogy őszinte vagy -e vele, ez a gyógyulásod fontos feltétele.

Nyugodtan mondd el Neki, hogy ilyen gondjaid vannak!

2013. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!