Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az, hogy reggelente...

Miert van az, hogy reggelente arra ebredek, hogy egy dal "megy" a fejemben?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor ebredek erre, es sokszor olyan dalokat hallok amelyeket hosszu idok ota nem hallgattam (1-2 honaptol akar fel ev- egy eve). Olykor meg nap folyaman is beakad egy dal amit mar reg nem hallottam.

2013. ápr. 13. 07:51
 1/7 anonim válasza:

velem is szokott ilyen lenni.

nem lehet az, hogy egy konkrét személlyel álmodsz, és van egy "közös" vagy egy hozzá fűzött dalod, és azért kelsz arra ?

2013. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Velem is majdnem minden reggel ez történik azt gondoltam csak velem fordul elö. Szerintem olyankor már éberen álmodsz és azért emlékszel rá. Én pl nagyon szeretem a zenét és lehet azért van. Nálam ez ugy történik hogy amikor felébredek egy ideig benne van a fejemben utána eltünik. ÉRDEKes kiváncsi lennék a többi válaszra is.
2013. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, hogy a legtobbszor olyan dal ragad be amit nem hallottam regota. Plane nem almodtam vele vagy szemellyel :)) egeszen furcsa..
2013. ápr. 13. 22:24
 4/7 anonim válasza:

Én is így vagyok! Reggel mindig egy másik szám megy a fejemben! Erről már a barátaimnak is meséltem akikkel egy szobában laktam. Mivel minden reggel az volt az első dolgom hogy meghalgassam az adott számot ezért a barátaim csak a "Reggel slágere" elnevezést adták neki és mindig meghalgatták velem!

De hozzá kell tennem h nagyon muzikális vagyok.

Egy időben elkezdtem felírni a számokat amik jöttek sorra! Meglepő lehet neked is úgyhogy írd össze őket, mert én késöbb találtam összefüggéseket, magyarázatokat!

2013. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyszeru! Mifele osszefuggeseket talaltal? Erre nagyon kivancsi vagyok.
2013. ápr. 14. 09:03
 6/7 anonim válasza:

Tudod én egy elég vizuális ember vagyok! Furán hangozhat, de a zenékhez nálam nemcsak érzések, hanem képek is társulnak a fejemben!

Leginkább reggelente olyan számmal ébredek ami az előző napom képeihez illett volna.

És alig vártam már hogy írhassak neked, mert ma reggel is volt :D

Annak ellenére hogy rockot (Bon-jovi AC/DC stb.) halgatok ma reggel a TNT - Bolond aki sír egy lány után száma ment a fejemben.

És most ébredtem rá hogy szeretem azt a nőt akivel elötte nap beszéltem (pont alvás elött)

A baj csak az hogy három éve elköltözött, ezért teljesen elérhetetlen lett számomra! Szóval ez elég friss élmény :)

Máskor pedig agresszív számok mentek, mikor előző nap felidegesített vki, vagy nagyon mérges vltam és pusztíthatnékom támadt!

Mikor régi barátokkal találkoztam akkor azokkal a zenékkel ébredtem másnap amiket ő hallgatott/együtt halgattunk!

2013. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig dalokat szoktam kitalálni álmomban és arra ébredek természetesna nap folyamán el is felejtem, pedig szerintem jó dalok:D
2013. ápr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!