Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom növelés! Hogyan?

Önbizalom növelés! Hogyan?

Figyelt kérdés
Kiskoromban elég sok bántás ért engem. Kövér voltam (most is van egy kis súlyfeleslegem de próbálok tőle megszabadulni) az iskolában az osztálytársaim kiközösítettek mert nem jártam márkás drága ruhákban és nem azt szeretem amit ők (pl:zene). Apám alkoholista és ez is nagyon bánt engemet mert olyankor minden aprósákért üvöltözik és káromkodik. Sajnos az önbizalom hiány miatt nem tudok ismerkedni sem fiúkkal sem lányokkal. Mit tegyek hogy növeljem az önbizalmamat?

2013. ápr. 13. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmész egy jó hatású közösségbe. Nyilván ilyen egy egyházi közösség is.. barátságos, jó szándékú emberek.


De ha egy harcművészeti klubba mész, jó eséllyel barátságosan fogadnak majd, értelmes dolgot tanulsz, fejlődsz, eleve testmozgást végzel - edzéstől függően akár nagyon speciálisat. Meg nem mellékesen, bizonyos dolgok miatt az ilyen edzések eredetileg komoly hangsúlyt fektetnek a személyiség fejlődésére is, hiszen egy ember úgy teljes, ha belül is nagy, kiegyensúlyozott.

2013. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb mintha vékony lennél mint a nádszál...(saját tapasztalat) kövérebb testtel több mindent lehet kezdeni + fogyás könnyebb sokkal mint a hízás. 18f
2013. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nekem hízni könnyebb volt...
2013. ápr. 13. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló: Próbálok olyan embereket keresni akik hasonló zenei stílust szeretik mint én (rock/metál) de sajnos a környéken nem sok van és amint írtam nehezen ismerkedek! :(
2013. ápr. 13. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Háát, én ezért ajánlottam rögtön ilyen csoportos edzést. Legalább kiindulásnak.


Egyébként én fórumon, hasonló gondolkodású emberekkel még más városokból (országból) is megismerkedtem, hát ahogy lehet találkozgatunk. Csak mint érdekesség írom ezt a szociális kapcsolatokhoz.

2013. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos volt az infód!
2013. ápr. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!