Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MAi nap folyamán délutántól...

MAi nap folyamán délutántól estéig 7 mg (14x0,5) rivotrilt szedtem be. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
A doki napi 1x0,5 mg-ot írt fel esténként egyébként, két napig azt szedtem, harmadnapra picit többet. Baj lehet belőle?
2013. ápr. 18. 22:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem tudok dolgozni... sehol sem kapok munkát hiába keresek, járok ide-oda :'((((
2013. ápr. 19. 21:36
 12/23 anonim ***** válasza:

Jaj, ne sajnáld már magad ennyire kib@szottul mert még megszakad a szívem...


Őszintén: ha te bárhol főnök lennél, te alkalmaznál egy ilyen labilis gyógyszerfüggőt? Mert én egy percre sem.

2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem szedném be,ha minden klappolna. ha lenne munkám, vgy felvettek volan a suliba, vígan élném világomat. Amúgymeg dühömben vettem fel, mert inkább kibeszéltem volan magamból, de a lelkielsősegély vonalak nem működnek, mássalm eg nem tudok beszélni
2013. ápr. 19. 21:46
 14/23 anonim ***** válasza:

nem szedném be,ha minden klappolna. ha lenne munkám, vgy felvettek volan a suliba, vígan élném világomat. Amúgymeg dühömben vettem fel, mert inkább kibeszéltem volan magamból, de a lelkielsősegély vonalak nem működnek, mássalm eg nem tudok beszélni



Te komolyan azt gondolod, hogy pl. nekem vagy bárki másnak mindig minden területen úgy alakul az élete ahogyan azt elképzelte?!??

Engem sem vettek fel elsőre abba a főiskolába amit jelentkezésemkor már 2 éve vártam. Minden álmom az volt, hogy ott tanulhassak, szóval óriási csalódás volt az elutasítás. Először nagyon dühös voltam, káromkodtam, aztán jól kibőgtem magam, végül aznap este jól leittuk magunkat pár haverral.

Másnap amikor magamhoz tértem végiggondoltam az egészet és arra jutottam, hogy valószínűleg mégsem tettem meg mindent a sikeres felvételiért ha jópáran jobbak voltak nálam és én már nem fértem be.

Kerestem melót egy évre, olyat ahol tanulhatok másoktól és aminek van köze a tervemben szereplő majdani munkámhoz, így egy kórház belgyógyászati osztályára mentem segédápolónak. Sokat melóztam, sok mindent rám bíztak idővel, és talán mondanom sem kell elég kevés pénz volt a fizum. Ahhoz azért elég volt, hogy valamennyit hazaadjak és magántanárhoz járjak hetente egyszer.

Ha éjszakás voltam vagy szabadnapos akkor tanultam, könyvtárba és magántanárhoz jártam. Bulizást havonta csak egyet engedtem meg magamnak, részben mert csóró voltam, részben pedig másnaposan, zsibbadt aggyal nem tudok tanulni. Szóval ezerrel készültem a felvételire, de nem hiába mert második nekifutásra felvettek.


Szóval ne rinyáljál itt nekem, hogy milyen szar az életed mert nem repül csak úgy a semmiért a sült galamb a szádba. Nem adnak ingyen semmit, ha tanulni akarsz akkor feküdj rá a felvételire és készülj teljes gőzzel.


De tudod mit? Igazad van. Mennyivel könnyebb belesüllyedni az önsajnálatba, hogy "jaj én milyen szegény, szerencsétlen vagyok mert nem vesznek fel suliba se meg melózni se" így inkább csipegeted a Rivotrilt mert az legalább kéznél van.


Nekem naponta van a közelemben mindenféle nyugtató és altató, de még soha nem jutott eszembe, hogy ha beveszek egyet-kettőt akkor bármi könnyebb lehet.

2013. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, rtékelem! igazad van. ezért értek egyet abban veled, ogy genetikai selejt vagyok.Nyilván nem csak az a bajom, hogy suliba nem vettek fel.

Szeretnék olyan lenni, mint TE, minden tiszteletem a tiéd!

Én még haszontalan is vagyok De a kérdésem nem arra irányult, hogy mennyire nyomi vagyok (ezzel magam is tisztában vagyok) hanemhogy lehet-e bajom belőle...

2013. ápr. 19. 22:42
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem genetikai selejt vagy, hiszen nem a szüleidtől örökölted, hogy olyan vagy amilyen.

És igen, lehet bajod belőle, de most őszintén: érdekel? Mert ha érdekelne akkor nem vennél be ennyi szart. Gondolod, hogy véletlenül mondta azt a doki (szegény, ha tudná...), hogy naponta fél milligrammot szedj?

Ha mindegy lenne akkor azt mondta volna, hogy vegyél be annyit amennyit gondolsz, akár cukorka helyett is szopogathatod.

2013. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 benzo23 válasza:

Semmi bajod sem lesz tőle! De nagyon nem árt,ha egy picit hagyod ,hogy a szervezeted hozzászokjon egy picit!Hirtelen felindulásból sem javaslom,mert az agyad olyan lesz mint egy mosogatószivacs,és kiesik AKÁR egy egész nap is!

Üdv

2013. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, aki ír. Éjszaa kijött értem a mentő, de nem kellett gyomormosás, bent akartak tartani a pszichiátrián, de mivel nem zárt osztály anyukámmal hazaengedek saját felelősségre
2013. ápr. 20. 17:47
 19/23 anonim ***** válasza:
Bakker, neked van anyukád?? És vele élsz? És ezt neki végig kell néznie, hogy milyen defektes a gyereke, vagy még asszisztál is hozzá? Úgy értem, hogy támogatja, hogy ilyen szart szedjél ahelyett, hogy összekapnád magad és végre kezdenél magaddal valamit?
2013. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem tudott róla, hogy én ilyen hülye vgyok és az öszeset bekapkodom. :(
2013. ápr. 20. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!