Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szeretnék, de nem tudok...

Ha szeretnék, de nem tudok emberi, baráti kapcsolatokat kialakítani, akkor nem antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antiszociális emberek érzéketlenek, manipulálnak, gyakran ártanak másoknak, nincs empátiás készségük. Az, hogy te szeretnél társasági életet élni, és barátkozni, csak nem mersz, az másra utal. A visszautasítástól félsz?
2013. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább szociális fóbiára hasonlít a problémád
2013. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy cipőben járunk nekem is hasonló problémáim vannak ezt

szociális fóbiának hívják.

2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy szociális fóbiád van.

Azok kerülik az embereket és erösen szoronganak, ha kapcsolatba kell lépni velük.

Èn is próbálok kapcsolatokat létesíteni, ill. próbáltam itt a fórumokon is és az életben is, hát nagyon nehezen megy. Próbálkozom folyamatosan, elég hamar meg is nyílok, tehát nem mondható, hogy félnék az emberektöl.

Inkább azt mondanám, hogy csalódott vagyok, és kissé elvesztettem a hitemet az emberekben.

Igazi, intenzív barátságokat szinte lehetetlen létesíteni.


Te milyen kapcsolatot szeretnél?

Társaságot inkább vagy bizalmasabbat?

Ès hol, hogyan próbálkoztál?

2013. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!