Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pápán tud ajánlani valaki egy...

Pápán tud ajánlani valaki egy jó pszichológust?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 19:22
 1/2 gömbicica ***** válasza:

Szia :-) Nem tudom, hogy mi célból szeretnél segitséget kérni, de azt tudom, hogy a válasz BENNED van.

Egy kedves ismerősöm járt, de azt mondta, hogy én többet segitettem neki mint egy pszichológus (pedig nem vagyok)

Én már voltam nem tudom minek nevezzem gonddal pánik-depi-nem tudok rá jó szót , adtak gyógyszert, aztán punk-tum. Magamtól kellett talpra állnom, mert másképp nem megy. Ha van valaki, akinek el tudod mondani a problémádat, munkatárs barát barátnő testvér..... akkor inkább kezdd ezzel. Valamit biztosan fognak mondani. Attó még nem kell ugy csinálj, ahogy mondják, de gondolkodj el rajta. És egyáltalán kit nevezhetünk jó pszichológusnak?

Én a nagyok közül egekbe emelném Bagdy Emőkét Lehet, hogy ha levélben megkeresed ugy is tud segiteni valamit. Nézhetsz tőle videókat a neten.

Bagdy Emőke dr.

pszichológus

pszichodráma,

relaxációs és szimbólumterápia

ECP

20/326-1401

emoke.bagdy@t-online.hu

Sok sikert. Sajnálom, hogy pápait nem tudok ajánlani, de ugy általánosságban fel a fejjel.

Gyógyszert csak végső esetben.

Keress valakit, akivel BESZÉLGETNI LEHET, mert a mai világ elfelejtett beszélgetni. Az emberi szó csodákra képes. üdv.Edi

2013. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod, sokat segített :-)
2013. ápr. 30. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!