Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Risperdalt szedek, van-e...

Risperdalt szedek, van-e valamilyen modszer ami fel tudja gyorsitani a kiuruleset a testembol, ha elhagyom egy par napra?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy 3 mg-ot kell szednem belole, es szeretnem ha 4-5 nap alatt teljesen kiurulne, ami alapbol ugye nem lehetseges, mert tobb ido kell neki. Hogyan lehetne a kiurulesi folyamatot felgyorsitani?

#Risperdal #kiurites
2013. ápr. 28. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy miért kellene kiürülnie a gyógyszerednek?
2013. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én szedtem. HALÁL!!! az a gyógyszer. Azt mondták, hogy egy évig minimum szednem kell, de miután hazaengedtek, abba is hagytam. Pár nap alatt sikerült...

Te nem kábulsz be tőle? Nekem még a nyálam is folyott, egész nap csak aludtam..

2013. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazabol en is utalom azt a szart, de pont azert kell mert nem tudok aludni ejszaka nelkule. Vagyis tudok, de valahogy a rispi nelkul nincs energiam ha felkelek. Lehet hogy fuggo lettem? Nem tudom.

Ket dolog zavar: becsokkenti a libidomat, meg szellemileg is belassit elegge ami zavaro. Ha ez a ket mellekhatasa nem volna, akkor tokeletes gyogyszer volna....

Azert akarom hogy kiuruljon a testembol 4-5 nap alatt, mert, khm, szeretnek egyutt lenni egy lannyal rispi nelkul, ugy sokkal nagyobb elvezet. Csak normal sebesseggel hetekig tartana mig kiurul, es azt nem birom ki, mert rogton mihelyt csokkentem baromira faradt vagyok egesz nap. De 4-5 napot kibirok, az nem veszes. Ezert kellene valami ami meggyorsitja a kiurulesi folyamatot.

2013. ápr. 29. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:
ez antipszichotikum. neked mire írták fel? miért nem sima altatót vagy nyugtatót adtak?
2013. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba végleg és kérd, hogy írjanak fel gyengébbet.
2013. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szükséges számodra ez a gyógyszer! Beszélj a kezelő orvosoddal, hogy csökkenthető-e az adag?
2013. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A Risperdált nem megfázásra írják fel, úgy hogy ne nagyon játsszál vele. Ha abbahagyod a szedését nagyon hamarosan visszatérnek a betegség tüneteid. hamarébb minthogy jó legyen azzal a lánnyal...

2013. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig nekem fontos hogy jo legyen azzal a lannyal. Fontosabb mint az a nyomorult gyogyszer, utalom szedni, es nagyon szenvedek a mellkehatasoktol. Az elet igazsagtalan.
2013. máj. 1. 10:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged neve? Mire kapod?
2013. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elvileg szkizotipias szemelyisegzavarra kapom a cuccot, de csak azert veszem be mert tudok tole aludni ejszaka amugy nem tudnek... nem erzem magam betegnek! Csak nem tudok ejszaka aludni ennyi....
2013. máj. 1. 23:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!