Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
egy 16 éves lány vagyok, nemsoká 17. úgy érzem minden és mindenki csak ellenem van. semmi önbizalmam nincs, mert csak negatív dolgokat hallok vissza magamról. nem tartom magam szépnek, de ha lenne pénzem normális ruhákra, meg bármire sokkal jobban néznék ki. de sajnos szegények vagyunk, és ha lenne is pénz, én lennék az utolsó személy akinek jutna. anyáék sose adnak pénzt hogy itt van vegyél ruhát magadnak vagy ezt azt. az uzsonna pénzemet szoktam el rakni hogy vehessek magamnak amit kell. tavaly megbuktam és egész nyáron tanulnom kellett sehova nem mentem 3 hónapig a 4 fal között ültem, mert a szüleim így akarták. most új osztályba kerültem és szereztem új barátokat, akiket a szüleim gyűlölnek, el vagyok tőlük tiltva, miközben nem is ismerik őket. ma lejöttek hozzám hogy menjek el velük valahova, de el kellet őket zavarnom, és itthon ülök, megőrülök az unalomtól. tetszik egy fiú, akivel volt egy időszak amikor nagyon jóba voltunk, de most egy másik lánnyal szokott lenni. este azt álmodtam, hogy a szemem előtt ölelik egymást, én elkezdek sírni és kirohanok az iskolából. most is bukásra állok, és ha nem húzok bele elég sok esély van rá hogy az legyen mint tavaly nyáron.. nem tudom hogy mit tegyek, hogyan bírjam ezt tovább, most is egy óráig csak sírtam, most lenyugodtam és valahol ki kell adni, ami bennem van. a testvérem, aki a húgom, lenéz engem, úgy beszél velem mint egy kutyával, nekem jön stb. próbáltam sokszor megváltozni de nem megy..

2013. máj. 1. 16:00
 1/1 ROOCK válasza:

gondoltál már arra hogy munkát vállalj valahol és akkor lenne pénzetek csak ne add fel soha ugy is jön a nyár nyári munkával tudsz keresni egy keveset amiből tudsz egy kicsit beszálni a családi költségekbe és még magadnak is marad pénz :D

figyelj én me egy 15 éves fiú vagyok most lettem 15 én is elvagyok tiltva a legjobb haverjaimtól és ha meglátnak velük akkor szoba fogság...

próbálj kicsit önállósodni és tagadd meg a szüleid de ne ugy hogy akkor is kimegyek a haverokhoz mert egy rohadjatok meg tehát ne igy próbáld rábeszélni a szüleidet arra hogy neked is legyen egy normális életed ha szegények vagytok próbálj valamit dolgozni ha elvagy tiltva valamitől már elmultál 16 mért parancsolnának neked a szüleid? próbálj kicsit laza lenni :D

de maradj közbe önmagad ha te nem akarsz megváltozni változtasd a környezeted :)

http://www.youtube.com/watch?v=0GU6uWJaCPw

és ne feledd

"mindig lehet jobb"neked

csak legyen mindig hited :)

2013. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!