Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Egyszerű tini...

Mi bajom lehet? Egyszerű tini hiszti?

Figyelt kérdés

Mi miatt van az, hogy mindenkivel kötekedek, azokat az embereket ellököm magamtól, akiket a legjobban szeretek. Hogy egyik osztálytársamat sem érdeklem már, pedig úgy éreztem jóban voltunk? A fiúk miért használják ki a szeretetem? Miért gondolok egyre többet az öngyilkosságra? Miért mindig rajtam csattan az ostor ha szüleim veszekednek? Úgy érzem mindenért én vagyok a hibás...

15/L


2013. máj. 1. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tessék már összekapni magad...

Azzal kezded, hogy a "barátaiddal" szórakozol kötekedsz, hisztizel gondolom nekik is állandó jelleggel.

Utána megkérdezed miért érzed úgy, hogy már egyikőjüket sem érdekled? Talán azért, mert beleuntak a szarakodásodba.

Azért gondolsz egyre többet az öngyilkosságra mert egy kis elkényeztetett kölök vagy, problémát generáltál magadnak és azt hiszed ez lesz a megoldás... Tessék gyorsan elfelejteni, és észhez térni.

Szülők:

Lehet miattad veszekednek, lehet velük is kötekedsz, lehet ellököd magadtól őket is, és csak azt látod meg hogy utána rajtad csattan az ostor...

2013. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy mindenkivel kötekedek, akiket szeretek. Legjobb barátnő. Az osztálytársaimnak egyáltalán nem szoktam hisztizni, és mégis el löknek maguktól. Pl.: tartottak szilveszteri bulit, és karácsony előtt dobott engem a barátom, és tudták ezt, de még meghívni sem akartak, utána suliban meg előttem ugráltak hogy milyen jó volt. Na ez miért lehetett?

A szülőkkel egyáltalán nem veszekszek, csak ők egymással és mindig az jön ki hogy pénz és pénz... Aztán nem vagyunk valami jó anyagi helyzetbe, és nem is követelek semmit.

2013. máj. 1. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak mélypontjai (és ebben a korban valóban fokozottabban érzékeny az ember).

Eléggé össze lehetsz most zavarodva, hisz azt mondod, hogy akiket szeretsz ellököd magadtól, ugyanakkor a fiúk ezzel megelőznek és kihasználják a szereteted. Szülők gondja rajtad csattan. Egyszóval semmi se jó.

Az osztálytársak nyilván nem szívlelnek ezért kéne gyúrni arra, ha van olyan barátnő, aki szeret, elfogad, avval ne kegyetlenkedj. Egyébként ő elment szilveszterezni az osztálytársakkal, vagy csináltatok valami külön programot?

2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppenséggel azt hazudta nekem, hogy családi buli, és láttam neki képein hogy haverjaival volt... szóval eléggé megbántott vele... ha az ő-vel a volt barátomra gondolsz.
2013. máj. 1. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnődre gondoltam, akit úgy löksz el magadtól, hogy nem érdemli meg. (Sajnálom, hogy ilyen szemét volt a barátod!) Csak arra gondoltam, hogy próbálj arra koncentrálni, aki megérdemli.
2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!