Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az, hogy mi okozza a depresszi...

Az, hogy mi okozza a depressziót nálam, kimutatható a "beszélgetésen" kívül más módszerrel is? Vérvétel, vagy más vizsgálat, ami az eredménye kézzel fogható?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert elegem van abból, hogy már három féle antidepresszánst beszedetett velem az orvosom, de egyiktől sem éreztem túl rózsásan magam.


Kérdeztem a pszichiáteremet erről, hogy valahogy ki lehet-e mutatni hogy melyik hormon hiánya, vagy milyen más probléma okozza a betegségemet és beszélt valamiről, de nevetett és azt mondta, hogy itthon erre nincs pénz; meg egyébként sem szokás annyira...



2013. máj. 1. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
"[...], aminek az eredménye kézzel fogható?
2013. máj. 1. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vérből aligha. De próbáld megnézni ezt a videót.

[link]

[link]

2013. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon köszi, nagyon hasznos
2013. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor az első válaszoló szerint mégiscsak ki lehet mutatni a vérből is akár, mert a vér segítségével jut az agyba a glutén... Van lehetőség arra, hogy kimutatható legyen pl a kandida vagy glutén mennyisége?
2013. máj. 2. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó tipp! ha hallgatsz rám Sportolj :)

+ Nem kevés Omega 3 + napi 350-400 mg magnézium + egy kis

b6 vitamin is kell ide!

2013. máj. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sportolással teljes mértékben egyet értek (tapasztaltam pozitív hatását), viszont az Omega 3 túlzott bevitelével kevésbé. Én is próbálkoztam vele, nagy mértékben szedtem (felbuzdulva a Szendi féle szcientológus agytúrkász írásain), de egyáltalán nem használt. Később olvastam is, hogy nem mindenkinek használ, sőt. Van akinek egyenesen káros. Mindez egyénfüggő.


Egyébként szedek multivitamint, amiben 50 mg B6, 350 mg magnézium és 1200 mg halolaj (azon belül 216 mg EPA és 144 mg DHA) van.


Mindenesetre ennyi idő után is köszönöm a hozzászólást.


A kérdésemre viszont még mindig várom a választ, mivel valami nem stimmel.

2013. máj. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!