Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez attól van, hogy nem figyele...

Ez attól van, hogy nem figyelek oda vagy más baj lehet?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ha valamit meg akarok csinálni akkor ha nem figyelek nem csinálom meg és utána azt hiszem, hogy megcsináltam. nem tudom ez így mennyire érthető..Szóval pl. volt olyan, hogy tesómtól elkértem a faragót, kimentem a konyhába a szemeteshez és úgy voltam vele, hogy visszarakom az asztalára ahogy megyek vissza a szobámba, de a kezembe maradt és mikor kérte tőlem akkor mondtam neki, hogy én oda raktam..közbe meg itt volt nálam. meg volt, hogy elkértem az egyik osztálytársamtól az ollót vissza akartam adni neki de nem adtam, majd mikor kérte azt mondtam, hogy visszaadtam neki. a 3. meg az volt, hogy ideadta barátnőm órán a kémia könyvet mert én nem vittem magammal lemásoltam amit kellett és mikor vissza adtam a könyvet odaadtam neki a ceruzám is, aztán kapcsoltam, hogy az nem is az övé. szerintetek ez mitől lehet? Mindig akkor jön ha elgondolkodok valamin vagy másra figyelek.
2013. máj. 2. 16:46
 1/3 anonim válasza:

ahogy írtad, általában akkor nem figyelsz, amikor másra figyelsz :P tehát megválaszoltad a kérdésed.

próbálj meg egyszerre egy dologra figyelni, de egy kis magneB6 soha nem árt:) nem hiszem hogy súlyosabb bajod lenne.

2013. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszerű figyelmetlenség. Ne félj ez teljesen normális! :)
2013. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak ilyenkor úgy érzem magam mint valami idióta hülye aki nem emlékszik arra amit csinál. köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!