Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet osszefugges akozott...

Lehet osszefugges akozott hogy undorodom attol ahogy bizonyos emberek esznek es a szexualis nehezsegeim kozott? Lehet egyik jele a masiknak illetve mi lehet az ok ezek mogott?

Figyelt kérdés
Betegesen undorodom attol ahogy bizonyos emberek esznek. Ha valaki nyalja vagy leszopja az ujjat annyira ideges leszek hogy ha nyilvanos helyen vagyok el kell onnan mennem kulonben kiborulok, idegesen pofakat vagok, gyulolettel nezek az illetore vagy ha probalom ezt visszafojtani akar sirva is fakadhatok. Mindenhova viszek mp3at hogy ha valaki chipset eszik a metron vagy vmit be tudjam dugni a fulembe. Ha valaki csamcsog azt is gyulolom de ha csak tulzott elvezettel eszik ugy hogy hallom ahogy a nyal lotykolodik a szajaban azt is gyulolom. En magam ha nem lat senki gyorsan es nem tul szepen habzsolok hogy minel hamarabb tul legyek rajta, masok elott igyekszem szepen enni. Valojaban baromi idegesito szexualis izgalom fog el amikor valaki igy eszik, de nem vagy hanem valami undorito erzes amitol meg akarok szabadulni. Az osszes baratom vagy ferfi akihez valaha vonzodtam gyonyoruen evett viszont barmennyire is jo volt a szex soha nem tudtam veluk orgazmust elerni. Viszont sokat maszturbalok amikor nagyon konnyen elmegyek. Felvetodott bennem hogy lehet kapcsolat es hatha valaki ir valami hasznosat ami talan segit vagy csak mas is megirja hogy igy van ezzel. Nem megyek szexual pszichologushoz nincs ido, penz, stb. Legyszi ne irjatok errol. Koszonom elore is
2013. ápr. 21. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ezektől a dolgoktól én is undorodom, mert tisztaságmániás vagyok, és szorongásos tüneteim vannak, nagyon jól leírtad, ugyanilyen mélységében utálom én is ezeket, meg ha valaki szürcsöl és műfogsora van, meg nálam komolyabb, mert pl. ma láttam a BenX című filmet az autistásat és ő pl. azt mondta, hogy nem érti mi a jó a csókban, mert isszák egymás nyálát az emberek, na ezt én is így gondolom, csak ha részeg vagyok és felszabadult, és nagy a csábítás, akkor engedem.

Amúgy teljesen elzárkózó vagyok ezzel a tevékenységgel kapcsolatban a hétköznapokban.

Annyi esetleg, hogy én nem sírok és nem kell zenét hallgatnom.

2013. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kísérletezz! szedj össze valakit, aki úgy eszik, mint egy állat :)
2013. ápr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!