Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

ROOCK kérdése:

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

utánna olvastam a depressziós tüneteknek és az összes teljesen rám illett

rossz hangulatom van pár napig lés utána meg tök jó azt megint rossz de több a rossz mint a jó átlagba már 2 hete vagyok igy rossz napjaim az kb 3-4nap a jó meg 2-3 dekevés

szinte semmi se érdekel csak a gitározás és a motorozás

nem érdekel semmi

alvászavar annyi hogy 11 elött nem tudok elaludni és 5 után nem nagyon tudok felkelni néha 6 kor kelek de nagyon korán kelek magamtól

nincsen étvágyam ma is csak 4szenyót ettem és ennyi de egész nap

fáradt vagyok szinte egész nap már abba elfáradok hogy a suliba felmegyek a 2. ra és szinte alig kapok levegőt

és szinte mindig előjön az az érzésem hogy mingyárt meghalok de ez mindig este szokott előjönni olyan érzésem van hogy ha elalszok akkor nem kelek fel többet ez nagyon gyakran van szinte minden nap



2013. máj. 2. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradság is lehet. A legtöbb depis ki sem megy az utcára,nem hogy motorozzon. Csak ül bent a szobában és sír,hogy milyen nyomorult az élet,és hogy őt senki sem szereti
2013. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de én is csak azt csinálom itt a gép elött sincsen kedvem ülni semmihez sincs kedvem csak gitározni a motorom meg tönkre ment csak ugy motorok érdekelnek hogy nézni tanulni kicsit róluk meg ilyenek
2013. máj. 2. 17:36
 3/5 A kérdező kommentje:
csak egy valami vidit fel ha láthatok egy lányt aki a szivemhez nagyon közel áll de semmi eséljem nála talán... nem tudom
2013. máj. 2. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat? A 4 szenya nem szinte semmi, ismerek igazi depresszióst, egyszer 8 hét alatt 30 kilót fogyott, na ő tényleg nem evett semmit...
2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én az elmult 1 hétbe fogytam 5kilót

86ról 81re

2013. máj. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!