Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek a dühkitöréseim...

Mit tehetek a dühkitöréseim ellen?

Figyelt kérdés

Nemgyakran kapok dührohamot, de amikor elkap az az izzó gyülölet (általában a bátyám miatt) akkor török zúzok... Kapkodom a levegőt és mivel nem akarok kárt okozni a berendezésekben ezért általában magamban teszek kárt. Sírok Tépem a hajam belevágom a körmöm a combomba vagy akár az arcomba.... Nem tudom mit tegyek.... én nen akarom ezt tenni csak úgy zsigerből előtör.... Már voltam pszichológusnál de azt mondta , hogy semmi lelki bajom és ez normális... De szerintem beteges vagyis tudom hogy az.... Én nagyon kárt teszek magamvan ilyenkor véresre kafmolom magam nekivágódom a falnak és csomókban tépem a hajam.... Mit tehetnék ez ellen? HELP ME!!

17/L



2013. máj. 4. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mély levegő.... és elszámolsz lassan 10-ig. Ha ezután is morcoska vagy akkor hideg vízzel arcot mosol. :D
2013. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, mi többiek is legszívesebben ezeket tennénk, csak bennünk van önkontrol.

Ha a doki szerint normális vagy, akkor tényleg próbálj meg önkontrolt gyakorolni, mert ez már-már kezd átcsapni hisztibe.

Ha rádjön az 5perc, akkor állj hideg víz alá.

2013. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak "csak" morcos lennék... :D próbáltam a 10-ig számolást de közben autómatikusan a combomba martam.... Nem igazán jött össze...
2013. máj. 4. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg szabad kérdezni, mit csinál a bátyád? Cukkol? Lehet, hogy jót tenne egy kis távolság tőle, már ha megoldható.
2013. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak havonta jön haza tehát a távolság megvan.... nem cukkolásnak nevezném csak olyan megnyilvánulásai vannak amitől valami kattan bennem vagy bem us tudom összetörik és akkor már tudom hogy mi jön....
2013. máj. 4. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
De Téged kritizál, vagy a szüleidet esetleg? Vagy nem is bánt senkit, csak valami megmagyarázhatatlan oknál fogva irritáló számodra a viselkedése?
2013. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem "bánt" de ez nem jó szó... Úgy beszél rólam mintha ott sem lennék Viszont nem a szavai bántanak hanem a stílus... egyszer a suliban is volt kitörésem amikor hozzámvágtak egy matekkönyvet.. három tükröt törtem össze meg egy mosdókagyló szakadt le... nen direkg volt csak olyankor kontrollálhatatlan vagyok!
2013. máj. 4. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány év balszerencse jár egy tükörért? :D

Ez inkább agyatlan hisztinek tűnik mint dührohamnak. Egy méretes pofon kéne és lehet észhez térnél. Vagy hidegzuhany.

2013. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%
Kell melléd egy fiú aki kontrollál :)
2013. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet hogy az kéne mármint fiú :))

Nem hiszti valagogy kontrollálhatatlab.. a Hisztit lehet kontrollálni... Ezt nem

2013. máj. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!