Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen gondolatok ellen...

Az ilyen gondolatok ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Időnként egyik percről a másikra olyan gondolatok kezdenek el gyötörni, hogy milyen gyorsan telnek az évek, semmire se vittem az életben, sőt az életnek nincs is értelme, mert meghalok és utána mi van ha nincs semmi és megszűnök létezni. Borzalmasan rossz érzés, félelem fog el, állandóan görcsben van a gyomrom, másra nem is tudok gondolni, nem tudom élvezni az életet és fogalmam sincs, hogy mitől jön ez elő nálam időnként.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 31 éves fiú vagyok, még soha nem volt párkapcsolatom, gyerekként sokat betegeskedtem, van pár OKJ-s szakmám, de eddig nem sokra mentem, még nem volt egy évnél hosszabb ideig munkahelyem.


Ezzel a problémával jártam már pszichiáternél, pszichológusnál, autogén tréningen, csoportterápián, kineziológusnál, jó volt kibeszélni magamból, egy kicsit meg is nyugodtam, de ennek ellenére újra és újra előjön ez. Attól félek, hogy minél idősebb leszek annál rosszabb lesz és a diliházban kötök ki.


2013. ápr. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig egy parkapcsolat biztosan kimozditana ebbol a lelkiallaoitbol... Probáltál már kapcsolatot letesiteni?
2013. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, egy csomó barátom van, akikre számíthatok. Nem vagyok egyébként zárkózott, könnyen barátkozom, csak eddig a párkapcsolat valamiért nem jött össze, szerintem mindig abba "botlottam" akinek nem jöttem be.
2013. ápr. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!