Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék visszarázódni?

Hogyan tudnék visszarázódni?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje, hónapok óta teljes hangulatingadozásban élek. Ez valamilyen szinten nyilván a kamaszkorral is jár, de súlyosan önbizalom hiányos és antiszoc' vagyok. Nem tudok beszélni rendesen az emberekkel,szinte alsóbbrendűnek érzem magam és sajnos érdekel a véleményük,ráadásul utálom nagy részüket. Szüleim váltak egy éve, ez is rátesz egy lapáttal, undorodom a kapcsolatoktól,ha a házasság, vagy gyerek szó felkerül hányingerem lesz az aljas folyamatosan elváló,gyereküket otthagyó emberek miatt, számuk amúgy is emelkedik. Persze vannak pár "álbarátaim", de senkivel sem tudok rendesen beszélni, szeretethiányom van.Főleg,hogy folyamatosan bszogatnak. Tisztába vagyok vele,hogy a kiút az emberek megismerése, a párkapcsolatok, de egyszerűen néha azt érzem,hogy az emberek nem tartanak szimpatikusnak de nem kinézetre,hanem kizárólag belsőleg,szinte anélkül,hogy ismernének. Zavarónak érzem magam egy társaságba is. Valaki tudna tanácsot adni?
2013. máj. 7. 20:15
 1/2 anonim válasza:
Én is küzdök hasonló problémával... Egyet tudok tanácsolni: szeresd meg magad, próbáld jól érezni magad. Tudj magadon nevetni, stb. Ne foglalkozz azzal, ha bszogatnak, mert akkor fojtatják, ha látják: zavar és van értelme... :/ Nem tudom, hogy kéne elmagyaráznom... Remélem azért tudok segíteni ^^"
2013. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azokon akik bszogatnak nem fogsz tudni változtatni,de magadon igen,meg kell tanulj erősnek lenni és mindenek előtt sose légy bizonytalan,

hogy akarod,hogy mások szeressen amikor te nem szereted magad ?

2013. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!