Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikbetegség?

Ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Ha visszagondolok régi emlékekre akkor hirtelen ilyen pánikbetegség tör rám. Ezek nem mindig rossz emlékek, vagy mondjuk egyik meghatározó alak az életemből el fog menni és ha atgondolom a régi emlekeinket ram jon ez a pánik szeru valami. Mi ez?

2013. máj. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha visszaemlékszel a rosszra akkor elkezdesz pánikolni? Ez nem pánikbetegség hanem szorongsz olyankor.


És ezt saját tapasztalatból mondom. Nekem ha mások elé kell kiállnom akkor előjönnek a régi emlékek még ált.isi.ből amik nekem a legrosszabb éveim voltak. Múltkor elsírtam magam miatta. Akkor megkérdeztem egy orvost ő azt mondta, hogy az szorongás.


A pánikbetegség az ennél egy kicsit komplikáltabb hiába hasonló.

2013. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy lány aki jövőre elmegy sulibol es nagyon erős kapcsunk volt , visszagondolok az egyutt töltött időkre es akkor berandul a hasam es hirtelen mintha egy alomvilagba kerülnek mi a turo ez??
2013. máj. 9. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden felnőttnek vannak szép és rossz emlékei. Ha úgy vagy vele, hogy akkor még kicsi voltál, és nem tudtad, hogy az rossz, és megbocsájtasz magadnak, el fog múlni, Mondogasd magadnak, hogy akkor még kicsi voltam , de már tudom, hogy butaság volt. A barát elvesztése valóban szomorú, de gondolj arra, hogy lesz még barátod , ha nem is ilyen. Más!
2013. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LEHANGOLTNAK érzi magát?

Itt az idő mérlegelni a lehetőségeit.

Egy vizsgálati készítménnyel kapcsolatos klinikai vizsgálathoz keresünk 18-65 éves olyan betegeket, akik

Jelenleg is antidepresszánst szednek, de további segítségre szorulnak

VAGY

Nem szednek antidepresszánst, de úgy vélik, hogy lehet, hogy depressziójuk van

Állandóan szomorúak. Nincsen energiájuk. Értéktelennek érzik magukat. Alvásproblémával küzdenek. Nem tudnak összpontosítani.

Ha ezeket a tüneteket tapasztalja, akkor ez a vizsgálat megfelelő lehet az Ön számára.

2013. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt lehagytam.

[link]

2013. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ide vizsgálat. Elég egy könyvet elolvasni, amiben benne van, hogy mi az irracionális viselkedés forrása.

Miért van a szorongás, "pánikbetegség", lehangoltság, gyomorgörcs, félelem és sok más negatív érzelem. Amikor elolvasod, rájössz mennyire egyszerű is ez az egész.

A könyv címe: Dianetika

2013. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!