Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,25-ös Frontintól lehetek függő?

0,25-ös Frontintól lehetek függő?

Figyelt kérdés

Szorongok, és 'kezdő' pánikbeteg vagyok, de félek bevenni. Attól tartok, hogy függővé tesz, és ha abbahagyom a szedését, rosszabb lesz.


19l



2013. máj. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Lehetsz.

Így ha nem muszáj, ne vedd be. Menj el a friss levegőre sétálni, vegyél egy lazító fürdőt, igyál teát, relaxálj, és alakíts ki egy számodra megfelelő napirendet, amihez tartod is magad.

2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetsz.

Ha nagyon muszáj, akkor vedd be.

De igazából ez a gondjaidat nem fogja megoldani, ez csak tüneti kezelés. Úgy fogsz tudni kijönni ebből, ha azt a problémát kezded el orvosolni, amik a szorongást, a pánikot előhozzák, okozzák és akkor fogsz rendbe jönni. Nem a gyógyszertől. Az csak egy mentőöv, egy eseti megoldás, de nem végleges.

2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lehetsz,de megsúgom,én az lettem.
2013. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gond vele, hogy könnyen kicsúszhat a kezedből az irányítás. Nem azzal van a gond ha néha amikor pánikrohamod van beveszel egyet, hanem amikor egy idő után már mindig kell szedned, hogy ne szorongj. Nagyon könnyű eljutni idáig, innen meg már szinte borítékolható, hogy egy idő után 1 0.25-ös nem lesz elég.
2013. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha elmennél egy szakemberhez (pszichiáter) és úgy szednéd, ahogy előírja?

Ha szakszerűen szeded, akkor szinte kizárt...

2013. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!