Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon fontos, nem akarom ezt...

Nagyon fontos, nem akarom ezt így tovább folytatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gondokkal küzdök,már nagyon elegem van.

Nem akarok tovább élni.

Mindig csak rossz dolgok történnek velem,

félek élni,félek mindentől és mindenkitől,vannak olyan személyek akiket sosem fogok elfelejteni,akik tönkre tették az életem és folyamatosan terrorizálnak most is.

Az emlékek megölnek,akármit teszek,ha csak egy percre is behunyom a szemem elő jönnek olyan emlékek amiket el akartam volna felejteni örökre.

Félek még magamtól is,

össze vagdosom a kezem mikor ideges vagyok,egyáltalán nem fertőtlenítem a sebeket.

Mindig próbáltam erősnek tűnni,nem akarom,hogy észre vegyék,mennyire félek,de állandóan ráz a hideg.

Mit tegyek ? Már nem bírom ...

Pszichológushoz nem szeretnék menni,az iskolai pszichológus miatt vagyok így,ő még jobban fokozta a félelmemet,fenyegetett stb.

nem szeretném tovább részletezni...

Ez milyen betegség lehet ?

Azt már tudom,hogy depressziós vagyok,nagyon nehéz volt bevallanom,de nincs mit tennem,ez van,

erről a szüleim nem tudnak,csak sejtik.

Szükségem van tanácsokra,ötletekre,akármi jöhet.



2013. máj. 12. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alaptalan lelkileg a nehézsége számodra, akkor gyanakodhatsz nehézfémre, ha alapos, akkormeg környezetváltoztatás ha lehetséges. Ha gondolod írhatsz privátot.
2013. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom...környezetváltoztatás lesz,egy pár hét múlva,

de attól félek,hogy így még rosszabb lesz...

2013. máj. 12. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján tényleg nem vagy jó bőrben. Én akkor is az orvosi segitséget ajánlanám, ha ne az iskolapszichológust, akkor másik terapeutát, vagy szakembert. Ha jó orvost fogsz ki, akkor az tényleg tud segiteni neked, mert különben csak egyre mélyebbre süllyedsz majd ebben. Valahogy próbáld összeszedni magad, és elkezdeni gondolkodni a megoldáson, kilábaláson, hogy jobb életet tudj kezdeni. Csak a gondolkodásod rossz, ami lehet egy betegség, de ezt meg lehet gyógyitani. Nem te vagy a rossz, hogy érts, hanem most rossz életszakaszban vagy. De minden rossz után jön jó, és az élet még nagyon sok jó dolgot tartogat számodra, érdemes kitartanod. Kezdj el valamit csinálni, és meglátod jó lesz. Ha másnem, tűzd ki magad elé, hogy most ráfekszel a gyógyulásra. Ha gyógyszert kell szedned, ne félj tőle, bizonyos esetekben csak az tud segiteni, csak el kell találni a megfelelőt.
2013. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. máj. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!