Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Fontos. Mit...

Mit csináljak? Fontos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy tanárom, aki nagyon kétszínű. Egyszer kedves, máskor meg ki nem állhat. De már nem bírom elviselni.Mert folyamatosan mostanávan szó szerint szivat, minden órán.

Mikor nem is számítok rá, hogy felelek mert van 4 jegyem, másoknak meg 2, akkor rámnéz naplónézés nélkül, hogy menjek felelni... Annyira leblokkoltam.. De el tudtam mondani az anyagot, ami neki persze nem volt elég,és folyamatosan csak kritizált.. Az ismétlő kérdéseknél, ha már egyet nem tudtam, vagy csak félig, akkor nyomta a dumáját, hogy mi van velem...stb..és ettől még jobban pánikoltam... A végén be akarta ítlrni a 4-est, de mondta, hogy ismétlő kérdést, ha em tesznek fel beírja.Nagy nehezen 5 alá lett.. Aztán a többi felelőnél sokkal elnézőbb volt, nem ordította le a fejét, simán 5-öst adott, miközben engem képzeletbe ha ránétlgtek lövöldözöt a kezéevel Aztán óra után odajött, hogy mi volt ez a felelés, hogy bepánikoltam-e. És mosakodott, hogy ő mindenkivel szinte viccelődik(ez nem az), meg elsőorban ülök, figyelek, gyûjtômunkát hozok stb. De valamièrt annyira felhúzott, hogy még mindig ideges vok egy kicsit! Szerencsère ez az utolsó évem, de ezt még ki kellene bírni.De hogy?? Ez az egy példa csak egy volt a sok közül.. Van még nagyon sok.Mèg egyet írok:

Ellenõrzôm be vot szedve dicsèretèrt,ès feleltem térépbôl (az egy másik kérdés, hogy kinek mennyi ideje van megmutatni valamit, nekem kb. 5 másodperc, masnak 30 is ) ,de nem ez a lényeg, hanem mondtam, hogy be van szedve a tájékoztatóm, de nem érdekelte.Beírt a magatartás füzetbe. És volt még két oszt.társam akiknek nm volt ellenőrőjük(mert otthonhagyták), de őket nem írta be. Nagyon elegem van belőle.Mit csinaljak, mi lenne jó.Ha leszarom és tettem,vagy ha odafigyelek stb.



2013. ápr. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen szivatásoknak talán azt az okát gondolnám, hogy látja benned a tehetséget és ilyesmi tahó módon nyomást gyakorol Rád, hogy jobban teljesíts, tanulj, hogy sokra vihesd!

Egy mód van, hogy kicselezd: legyél jobb, mint amire számítana!

2013. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy annyira meg engem nem érdekel, hogy ő boldog legyen..most is eleg boldog szerintemert megsziatott rendesen. Szval en inkabb leszarom es tettetem is ezt mert nagyon elegem van.
2013. ápr. 9. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, ha meg tudod kapni az 5-ost akkor inkabb hagyjad es nezd ugy a dolgot, h ez egy jo elet lecke. Ilyen emberek mindenhol vannak. Figyelj az orajan, vagjad az anyagot es lehet h abbahagyja vagy ha nem, akkor legalabb kibirod. Es ne felejtsd el h ne birald, ne idegesitsd magad fel (ruminalni a szakszo, ha folyamatosan ujra lejatszod magadban egy negativ szituaciot vagy lehetseges valtozatokat), se ot ne birald, se magadat es ne hidd h benned van a hiba.


Mindenki aszerint tud viselkedni amilyen szinten van es mindenkinek mas a szintje, a tudasi szintje es az emberi szintje.


Az is lehet h latja h okosabb vagy nala vagy tobbre fogod vinni es ez bas*za a csoret.

2013. ápr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!