Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor meg mit tegyek?...

Most akkor meg mit tegyek? Hízzak? Fogyjak?

Figyelt kérdés

Kb. két hónappal ezelőtt mindenki azt mondta fogyjak le,mert túl meg vagyok hízva,

mindent megtettem,megvontam magamtól minden olyan ételt amit szerettem,hogy fogyjak le,

nem tudom mennyit fogyhattam,de most meg mindenki azt mondja,hogy túl sovány vagyok,csontváz,még beszélni sem akarnak velem...

Én nem érzem magam soványnak...

3 napja elkezdtem normálisan enni,de nagy bűntudatom van

és már egy kalóriás étel után nem akarok enni,hogy ne hízzak...

Most akkor mit tegyek ?



2013. máj. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom két hónappal ezelőtt hány kiló lehettél,de szerintem akkor sem olyan nagyon sok,ha ennyi idő alatt "sovánnyá fogytad magad". Az a nagy gond,h a környezetednek akarsz megfelelni,pedig magadnak kéne első sorban. Ha magaddal tisztában vagy,nem dőlsz be mindenkinek.
2013. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, változatosan, és bűntudat nélkül, mellette mozogj is sokat.
2013. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Két hónappal ezelőtt 45 kg voltam,nem voltam kövér,csak volt egy kis felesleg rajtam,

e miatt nagyon keveseket ettem,biztos izomból is fogytam...

Tudom,hogy nem kellett volna és rájuk hallgatnom,de hogyha nekik nem felelek meg akkor magamnak sem...

2013. máj. 14. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van! Ha magadnak nem felelsz meg nekik sem fogsz. Nézzél körül! Nem egy olyat látni,h valaki túlsúlyos,mégis ezren veszik körül,szeretik. Ha a belsőd harmóniában van szeretni fognak. Amúgy a 45 kg olyan "sok",h kb. 155 cm magasnak kéne lenned,h normál alkatú legyél. Te hány cm vagy?
2013. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Magamnak soha sem fogok megfelelni,utálom magam,mindig is utáltam,

147 cm vagyok...évek óta nem nőttem semmit sem...

2013. máj. 14. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hízzál.
2013. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó vagy,ahogy vagy!!!! Élj úgy,tegyél azt,ami neked jó.
2013. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem fogok másra hallgatni ez után,nem fogok fogyni és hízni sem többet csak azért,mert valaki azt mondja..

2013. máj. 14. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!