Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért adjál jóval olcsóbban...

Miért adjál jóval olcsóbban ezt a könyvet? Megnéztem 1 könyvesboltban a könyvet és 8000 ft-ba kerül. A netes könyváruházakba is körübelül ennyibe kerül. De egy internetes könyvesboltban (antikkönyv) 3000 dorintért adják.

Figyelt kérdés

Miért adják ilyen olcsón? Lehet hogy lopott? Vagy nem küldik el? Megbízhatok ebben az antikkönyben?

vagy mások adják túl drágán?



2013. ápr. 4. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Antikváriumból vennéd, tehát használt könyv, valószínűleg sérült. Ezért olcsóbb.
2013. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy sérült. A second hand árak mindenhol ilyenek. Ahogy ha újonnan veszel egy biciklit, az 50 rugó, de ha ugyanazt a biciklit megveszed használtan, úgy, hogy semmi baja, akár feleannyi is lehet az ára.

Ha egy könyv sérült, az általában oda van írva megjegyzésként. "Elsárgult lapszélek", "a tulajdonos bejegyzése a belső borítón", vagy "szakadt, ragasztott" - ilyenek szoktak lenni feltüntetve, ha hibás.

Valószínűleg semmi baja, nyugodtan megveheted. Én is szinte mindig csak használtan veszek könyvet, nem is értem azokat, akik képesek újonnan megvenni a könyvesbolti árakon. Könyvesboltban csak akkor érdemes könyvet venni, ha ajándékba lesz.

2013. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lopott. :D

De nézd meg, lehet valahol van olcsóbban is, mint 3000 Ft. Pl. molybolt vagy bookline.

2013. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, persze nem biztos, hogy sérült, nálam már sérültnek számít az is, ha picit sárgább, valahol egy picit szamárfüles stb... én mindig újonnan veszek könyveket és nagyon figyelek, vigyázok rájuk, mert szeretném, ha meglennének 30 év múlva is jó állapotban. Ezért kölcsönadni sem szeretem őket. Szeretem, ha egy könyvsorozat, vagy egy író könyvei, akit szeretek, egyforma kiadásban, jó minőségben van meg. Ez nevezhető az egyetlen "káros" szenvedélyemnek :) De éppúgy őrzök most már több, mnit 100 éves könyveket, meg szakadt példányokat is.
2013. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!