Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen módszer van memória...

Milyen módszer van memória javítására? Gyógyszeres esetleg bio kezelés? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Van a cavinton vagy micsoda, mindig avval viccelnek, de lehet hogy tényleg az kéne csak ewgy kicsit égő lenne elmenni érte az orvoshoz.

Röviden annyi hogy új munkám van, eladó vagyok amihez igazán szükséges a jó memória.Én jelenleg ott tartok hogy szoktam figyelni a vevőket hogy ki állandó, és ki új vásárló nálam. A héten volt egy srác, magamban elraktároztam hogy ő új vásárló, még nem láttam, erre megszólal: Csak azért jöttem mert az előbb többet adtál vissza.

(azt mellékesen jegyzem meg hogy meglepődtem vannak még ilyen emberek)

Ebből következik hogy azelőtt kb 10 perccel még ki is szolgáltam, egy nem olyan nagy forgalmú helyen. És ilyenek többször vannak.

Dolgok amiket elmondanak többször és akkor jut eszembe hogy már mondták, és ahhoz hogy jó eladó legyek szükségem van arra hogy érezzék a figyelmet. Igazából figyelek is legközelebbre elfelejtem.

És nem tudom elmondani milyen borzasztó érzés hogy mindent elfelejtek.

Köszi a segítségeget.



2013. máj. 18. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hány éves vagy? Nem kéne épp ilyenekkel kezdeni, vegyél Ginko Bilobat és koncentrálj.
2013. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A memóriazavarnak sok oka lehet. Egyáltalán nem ciki ezzel orvoshoz menni hisz azért van, hogy segítsen. Mindenki lehet túlhajszolt, fáradt, dekoncentrált stb.

De sajnos szervi elváltozás is lehet az oka. Úgyhogy jó lenne ha orvossal beszélnéd meg elsősorban a problémád.

Amennyiben minden rendben akkor gingko biloba tiszta a tebonint tartalmó tebofortan, vagy krill olaj, lecitin, stb.

2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ne vedd a srácot 100%-nak. Lehet, ismerkedni akart, vagy csak zavarba hozni. Fiatalnak nem gyógyszer kell a memóriajavításhoz, hanem gyakorlás. A neten vannak emlékezet tesztek, ezekkel kipróbálhatod a memóriádat. És ha ezekkel jól működik, akkor az életben se lesz baj. A memória titka, hogy használni kell a szürke kis agysejteket. Gyakorolhatsz matekot, tanulhatsz verset is. De olyan nincs, hogy beveszel egy tablettát, és emlékezni fogsz a világtörténelemre.
2013. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!