Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék laza? Sajnos...

Hogyan lehetnék laza? Sajnos maximalista felfogásom van és eléggé kihelyezések dolgokat ami inkább a hátrányommá válik mint előnyömmé.

Figyelt kérdés
Katonás típusú ember vagyok és ezen szeretnék változtatni! Nem kissrác vagyok haném a harmincas éveimet taposom.

2013. máj. 19. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem a lazaság ott kezdődik, hogyan tudsz megélni bizonyos élményeket, milyen hatással vannak rád egészen apró dolgok is... Mennyire tudod elengedni magad és mennyire fejlett a fantáziád. :)

Kicsit próbálj meg kikapcsolni és hagyd, hogy az ingerek elérjenek!

Ha megnézel egy akciófilmet amiben a főhős totálisan laza, akkor éld át az élményt, bújj a bőrébe és képzeld el magadat hozzá hasonlóan. Koppintsd le! :) Ha egy könyvet olvasol, ugyanez.

Ez a kezdet.

Utána, ha ezt a képzelt lazaságot már elméletben magadévá tetted, vegyél egy jó mély lélegzetet és vágj neki a világnak! :) Menj el a barátaiddal sörözni (nem azt mondom, hogy részegedj le, még ha bajod van is az alkohollal, egy pohár senkinek sem árt)... Próbálj meg feloldódni, legyőzni a gátlásaidat és beszélgess fesztelenül. Kövesd az aktuális témát.

Esetleg menj el ismerkedni. Ha találsz egy olyan partnert, aki maga is laza, akkor könnyebb, mert segíthet neked felszabadulni.

Csinálj spontán dolgokat, olyanokat, amik nem szerepelnek a napi rutinban! Győzd le magad! Próbáld meg nem Te irányítani a helyzeteket, amiben vagy éppen, csak sodródj és ami a legfontosabb ÉLVEZD!

2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a privátot, hasznos volt!


Kedves válaszoló! Neked is köszi! Megszívlelendő a tanácsod, partnert nem szeretnék egyenlőre keresni mert családos vagyok, de ha tudnál filmet v. könyvet ajánlani amiből okulhatnék azt megköszönöm!

2013. máj. 20. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

és eléggé kihelyezések dolgokat


bocsánat, ezt nem értem.

2013. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(de ha ilyen slendriánul írtad be a kérdést, akkor nem lehetsz maximalista.)
2013. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!