Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyek a legjobb szorongasoldo...

Melyek a legjobb szorongasoldo szerek? 28/F

Figyelt kérdés
Foleg szexualis aktus elott, es alatt szoktam szorongani, hogyan lehet ezt feloldani?

2013. máj. 20. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alkohol párti,de igyatok egy kis pezsgőt. Az ünnepélyes is, és egyben oldja a feszültséget is. Inkább, mint bármilyen nyugtató.
2013. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi az ami miatt szorongsz, Nem hiszem, hogy jó megoldás lenne inni vagy beszedni valamit ( a nyugtatókat alapból nem ajánlanám, mert kb. megölik a libidót). Az lenne a jó, ha rá tudnál jönni, hogy mi okozhaja ezt a szorongást és meg tudnád beszélni a pároddal.
2013. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alkohol.
2013. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gyogyszeres megoldast preferalom, mert rovid tavon gondolkozom egyelore. Az alkohol csokkenti a libidot az biztos. Tud valaki valami megoldast?
2013. máj. 20. 13:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Az alkohol csökkenti a libidót??? :)

Szerintem a fentebb szólók nem azt mondták, hogy idd le magad a randi előtt a sárga földig. :)

Én például kifejezetten szeretek egy-egy pohár sör mellett beszélgetni és utána a "lényegre" térni. És szerintem a sör pont, hogy oldja a feszültséget és meghozza a nemi vágyat is... Persze nem tudom másokra milyen hatással van, de mondom, nem literekről beszélünk, hanem egy-egy pohárról... :)

A gyógyszereknek vannak mellékhatásai, ezt sem szabad elfelejteni... De ha már mindenképpen valami ilyesmit szeretnél, azt javaslom gyógynövény alapúval próbálkozz, az azért mégis természetesebb... :)

Volt ismerősöm hasonló problémával, de ő nem kattogott a dolgon, azzal talán csak rontott volna az egészen... Helyette elkezdett k.rvázni (már bocsánat) és pár alkalom után már helyén tudta kezelni a dolgokat és nem volt feszült... :)

2013. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tul ritkan van nemi aktusom, mert nincs allando partnerem, ezert hiba volt mar jopar alkalom, nem leszek a gyakorlattol oldotabb, mert a gyakorlat annyira szet van idoben szorva, hogy nem mukodik...feszult leszek ha sexrol van szo, na. Igen, en is valami gyogynoveny alapu cuccra gondoltam, annk csak nincs mellekhatasa. Valakinek van meg otlete?
2013. máj. 20. 15:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindenképp ragaszkodsz a tablettához, akkor Valeriana. Teljesen gyógynövény alapú. De olvasd el az alábbi linket:

[link]

2013. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit jelent a te esetedben ez a szorongás? Attól félsz, hogy cserben hagy a szerszám? Írod, hogy ritkán van alkalmad szexelni. És ezek az alkalmak szerelemből jönnek, vagy pénzért vettek? Sztem ha egyszer szerelemből jönne össze, akkor a szorongás is megszűnne. Mellesleg vannak kimondottan a szexet segítő, erőt adó ételek, gyümölcsök. Ezekből is betankolhatsz. Mellesleg a szorongásoldóknak az az egyik legfőbb bajuk, hogy ( főleg a szedés elején, olyan pár hónapig) megnehezítik a szexet.

Viszont gyógyulás után, visszaadják, amit elvettek...

2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
beszélgetés, sport, kutya
2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet tartós kapcsolat oldaná a feszültségedet a szexben
2013. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!