Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már Csernus dokinál?...

Voltatok már Csernus dokinál? Ha igen, mik a tapasztalataitok? Ha nem, mit gondoltok róla (műsor, könyv, előadások alapján)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Én csak az előadásait szoktam néha nézni, de a véleményem az, hogy szerintem jól csinálja. Igaz néha szerintem túlzásba viszi, mármint a bunkósság és az őszinteség határát eléggé feszegeti, de ugyanakkor szerintem nagyon is elgondolkoztató az előadása. Mi emberek, sajnos néha nem tudunk vagy nem akarunk belátni bizonyos dolgokat, és ő az aki kimondja azt, amit már mi is tudunk, csak félünk vele szembesülni... Igaz stílusra nem egy Müller Péter, de szerintem néha az embernek ez kell, mikor keményen fölrángatják a földről.

2013. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
szerintem profi,csak győzd megfizetni...
2013. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

youtube: Dr. Csernus - popper péter

Meg, megvan a saját véleményem. Az a legfontosabb.

2013. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szoktam előadásokat hallgatni, azok jók. Popperrel még nem láttam, majd lecsekkolom.
2013. máj. 20. 20:06
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon jó mert kimondja azt amit az emberek nem mernek saját maguknak bevallani. Pedig anélkül egy helyben toporognak. A flegma, beképzelt stílus is hatásos mert ez biztos, hogy megmarad utána az emberben és a porig alázás után kapnak tanácsot hogy mit és hogyan kéne másképp.
2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Én az ellenkezőjét tapasztalom. Régen nagyon tetszett a műsora, teljesen másabb stílust képviselt, mostanra átment Paulo Colehová, borzalmasan közhelyes. Könyvei közül a Drogmát és a Bevállalját olvastam, itt még a régi Csernus jelenik meg, a többit meg sem vettem.


Múltkor kiírja ezt facebookra:

"Nagyon sokszor felteszünk olyan kérdést, amire pontosan tudjuk a választ..." /Dr. Csernus Imre/

Belájkolták neki ezer valamennyien. Borzalmasan közhelyes, minden mondata klisé. A régi, odamondogatós Csernus viszont zseniális volt, ha még nem nézted meg, ajánlom a youtubeon a Bevállalja videókat, tanulságosak.


És még hozzátenném, hogy párkapcsolatokról beszél, holott ő azt hiszem 3szor már elvált. Számomra etéren ő nem tud hiteles maradni.

2013. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az nem gond hogy elvált, legalább beismeri hogy mik voltak a hibái és attól függetlenül jó dolgokat tud mondani. Jobb egy elvált de boldog ember, mint egy olyan aki évek óta szenved a másik mellett mert nem meri kimondani hogy legyen vége vagy magának is megmagyarázza hogy a gyerek, a devizahitel, mit gondol a szomszéd és különben is mások is kibírják.
2013. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen, de ő háromszor vált el, ergo nem tanult a saját hibáiból, valahol olvastam hogy sorra ugyanazokat követi el mindegyik kapcsolatában. Ettől persze igazad van, még lehet hiteles, mert tudja mik a hibák. Viszont a lényegen nem változtat, h nekem a régi Csernus jobban bejött, szerettem benne hogy durván odaszól, és a régi Bevállalja részeket sokszor visszanézem, mert erőt ad. De mostanság az előadásai alapján nagyon közhelyesnek tartom.
2013. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy a felét láttam a régi Bevállalja? részeknek(de vannak kedvenceim, amit kb. 10x), plusz pár előadás neten, plusz A nő hangoskönyv meghallgatása...

Hát, nem tudom, ő maga nyilatkozott vmit, hogy a régieket már nem is úgy gondolja...

Szóval személyesen senki nem találkozott vele?

2013. máj. 21. 06:38
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

evidens dolgokat mond el, ilyen megmondom a tutit köntösben


amiatt érzik sokan "ütősnek", mert semmi önismeretük nincs sokszor, meg tudatosságuk, hogy valamit miért is tesznek igazán


meg amiatt is tünik jónak, mert nagyon sokan átvágják saját magukat is, és erre rámutat sokszor de erre kb minden türhető pszichó képes


sokszor meg mellélő


azt meg elképzelni se merem, hogy egy bántalmazásban tönkrement embernek mennyit árthat a sablon kezeléseivel

2013. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!