Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az embereknek miért olyan...

Az embereknek miért olyan nehéz boldognak lennie?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem őket. Mindenhol depis,sérült,életunt emberekkel találkozom. Értem én,hogy sok a gondjuk,de szerintem nem olyan nehéz boldognak lenni. Éltem már át én is rengeteg rossz dolgot, vágtak át,csalódtam, vert meg a saját apám, nagypapámat a szemem előtt gázolták halálra,és még a sok hétköznapi bosszankodás. Ezekről nem is beszélek,mert úgy érzem,attól,hogy kibeszélem a dolgo nem fog változni,így inkább nem is törődök velük,mégsem érzem magam szomorúnak. Persze vannak napok,mikor előjön rajtam is,de ez max 2 napig tart,és akkor sem olyan durva módon. Az élet gyönyörű,mások pedig nem látják. Annyi jó dolog van benne. Imádok nevetni,hülyéskedni,szórakozni,nem tudom elképzelni,hogy más inkább a depresszióba temetkezik,hiszen csak felfogás kérdése.
2013. máj. 23. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy Te ilyen jól kezeled az életet! :)

Én is hasonlóan állok ehhez, mint Te.

Annyi sz*r ért már, hogy hűű. De nem vérnyogok, hogy jajj, de utálom az életet. Mert nem is.

Élni jó, ennyi.

Sokan ezt elfejetik.

Életképtelen bagázs! :D

2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez tobb mind valoszinu azert van mert minden embernek mas a termeszete. valaki a csalodasokat konyen atveszeli meg masok napokig sirnak es depreszioznak. az en esetem sajnos ez a masik... en is sokat depresziozom mert allandoan rosz dolgok tortenek az eletembe es nehezen veszelem oket. de mar olyat is olvastam h az eleted te kontrolalod es amilyen kedvedbe kelsz fel reggel olyan kedved ledz majd egesz nap... en sajnos minden nap bal labon kelek es akk egesz nap semmi kedvem.
2013. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!