Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi időm van még hátra?

Mennyi időm van még hátra?

Figyelt kérdés

2ml erős fekete penész kivonatot intravénásan adtam be magamnak, és a vázából, iszapos tócsából, virágföldből készítettem egy oldatot. Hozzáadtam egy kis cukrot, majd egy órán át hagytam állni. (a penészből készítettem egy alkoholos kivonatot, és külön adtam be, meg egy vizeset is, azt is külön)

leszűrtem, majd azt is beadtam magamnak. ez olyan 5 ml volt.


űAz alleriás reakciók elkerülése miatt beadtam magamnak olyan 30mg hidroxizint és 5nyomás Avamyst intravénásan, nagyon lassan. illetve volt benne még két szem aeriust bevettem.


Azt akarom, hogy foglalkozzanak velem, hogy ott legyen mellettem valaki, hogy az intenzíven legyek. Sajnáljanak, hogy elveszhetek, ezt hiányolom.


Mire várjak? Ti foglalkoznátok velem, ott lennétek a halálos ágyam mellett?


2013. máj. 27. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülyeevagye? Rem kamu kérdés.
2013. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Esküszöm
2013. máj. 27. 17:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg megittam egy kis keserűsót is.
2013. máj. 27. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
:D Aranyos vagy, de nem is ismerlek :)
2013. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Buta vagy. Olyan mértékű düht érzek ilyenkor, hogy az nem igaz. Tudod én mit nem adnék, hogy legalább 1 hónapig ne kelljen a kórház közelébe se mennem? Hogy egészséges legyek és ne kelljen tétlenül várnom a halált? És erre azt látom, hogy mások meg így játszanak az egészségükkel, ami nekem már sohasem lehet, pedig bármit megadnék érte. Komolyan, szerintem fordulj szakemberhez.
2013. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nem játék. Körülbelül 10 éve szenvedek, és nincs megoldás.
2013. máj. 27. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Jólvanmár ennyire hülye csak nem lehet!

Ha meg igen akkor nagyon buta vagy, mert a rossz élet is élet! Örülnél h egészséges vagy... Még ha nincs is meg mindened

2013. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ott lennék lehet, ha nem lenne nekem is minden bajom.
2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet,h már érzékelni sem fogod,h lesz melletted valaki! Érdemes ilyet csinálni!
2013. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind magadba tetted volna akkor azonnal, ha nem az első 2 milis feketepenész adagnál:), meghaltál volna. Bagatell kérdés. Barátkozz hozzád hasonlókkal, keress életcélt.
2013. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!