Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem. Mit...

Segítségre van szükségem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már nem érzem úgy,hogy kéne-e élnem valamiért.Nem érzem jól magamat,mindig pánikrohamaim vannak folyamatosan 3-4 hetente és nem értem,mindig az van,hogy én ilyen hülye vagyok olyan hülye vagyok.elegem van.általános iskolás vagyok 14 éves 8.osztályos,kitűnő tanuló voltam,de már tanulni sincs kedvem,sportoltam fociztam,úsztam versenyszerűen ezekhez sincs kedvem,gépezek ez is unalmas,beszélgetnék de kivel?sok barátom van de nem értenek meg engem.a szüleimnek van elég bajuk pl.:én,a pánikbetegségemmel.Nem szeretnék élni,járok pszichológushoz és 2 hete jöttem haza a pszichiátriáról.De semmivel sem jobb.segítenétek,hogy mit tegyek,hogy megint legyen életkedvem?

Válaszokat előre is köszönöm.


2013. máj. 31. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Keress egy csajt!
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a fogzás. Átesik rajta mindenki akit anya szült. Öt év múlva már emlékezni sem fogsz erre az időre. Kamasz vagy. Nagy testi-lelki átalakulások ideje. Egyszer fent, egyszer lent. Aztán újra fent. Az a bajom, hogy patologizálják. Nem kellene betegséget csinálni belőle. Normális, hogy szorongsz a te korodban. Mert ugye a jövő egy zűrzavaros valami meg az egész élet érthetetlen egy valami, meg jönnek mindenfajta ismeretlen érzések, no meg jó volna megmaradni gyereknek... Átestünk ezen mindannyian. Azzal a különbséggel, hogy velünk nem szaladgáltak orvoshoz. És látod, mégis itt vagyunk. Ki kéne dumálnod magad valakinek, persze nem egy idegen orvosnak aki semmit nem tud rólad, hanem ha volna a családban valaki aki már sokat élt és sokat tapasztalt. Ilyen magamformájú. Ölellek szeretettel. Mert az kéne több. Sok mindent megoldana.
2013. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak:LÁNY vagyok :)



2.válaszolónak:nagyon szépen köszönöm a választ és az utolsó mondatot nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!:D :)

2013. jún. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!