Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan létezik, hogy mostanában...

Olyan létezik, hogy mostanában sokszor eszembe jut az öngyilkosság, de nem érzem magam depressziósnak? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Voltam már mély ponton.Volt öngyilkossági kísérletem is pár éve.

De ez most csak egy feszült időszak.

Visszatért a vagdosás is, de én nem vagyok depressziós.


2013. jún. 5. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

miért akarsz öngyilkos lenni ha nem vagy depis?

Vagy az emberek már örömükben is megölik magukat?

2013. jún. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Ha valaki meg akarja magát ölni, akkor az diszharmonikus elmeállapotban van. Minimum kezdj el: Wörishofener Nervenpflege-t szedni. (ami növényi és szorongás csillapító).
2013. jún. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen.

És ha szabad kérdeznem, ha nem hallgatsz az öngyilkosság gondolatára, miért hallgatsz arra, hogy meg kell vágnod magad? Miért adsz erőt egy gondolatnak, ha tudsz a másikra nemet mondani? A gondolatoknak önmagukban nincs erejük. Ezt te is látod, a gondolat ön magában semmi, csak annak van ereje, amelyiknek hitet adsz. Miért adsz hitet annak a gondolatnak, hogy megkell vágnod magad?

2013. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!