Aurorix, mi ez?

Figyelt kérdés

Aurorix gyógyszert kaptam 14 évesen mert állítólag depressziós vagyok.. milyen gyógyszer ez?

Igaz az ,hogy 3 hétig sokkal jobban felerősödnek a tünetek? Második napja,hogy szedem és fáradságon kívül mást nem érzékelek szerencsére, fej és hasfájás pedig nem tudom,hogy ennek tudható- e be. Valahol azt olvastam a menstruációt is megzavarja, ez igaz?:/

Köszönöm az értelmes válaszokat:)))!!



2013. jún. 6. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns gyógyszer. A fej és hasfájás, hasmenés a gyógyszer mellékhatása.
2013. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper..

és mondjátok csak ez addig tart amíg szedem? Mert akkor elég jó nyaram lesz. Fájdalom csillapítót/hasmenés ellenit lehet szedni emellett?

2013. jún. 6. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos általában addig tart, ameddig a gyógyszert szeded. Hasfogót lehet szedni mellette, mert én is szedtem. Fájdalomcsillapítót nem tudom lehet-e? Kérdezd meg az orvost, aki felírta.
2013. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi!:)
2013. jún. 8. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!