Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A párom elég hangosan szuszog...

A párom elég hangosan szuszog és rettentően idegesít. Az a baj, hogy minden eddigi páromban volt valami idegesítő apróság. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt, aki hülyén mondta az s és sz hangokat, azzal vitt sírba, volt, aki idegesítően gesztikulált, volt, akinek a mosolya volt visszataszító, stb. Nem volt egyszerű gyerekkorom, tuti, hogy ez (is?) okozhatja ezt a hiperérzékenységet. Voltam már ez ügyben pszichológusnál többnél is, eredménytelenül. Voltam egy két és fél éves pszichodráma kurzuson, az sem adott megoldást. Volt olyan pszichológus, aki azt mondta, hogy erre nincs megoldás. Akihez most járok, az azt mondja, hogy van. Hát eddig még nincs. Gondolkodtam, hogy pszichiátert keressek, esetleg hipnotizőrt... Valaki talált már hasonló gondokra megoldást?

2013. jún. 8. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
te meg vegyél vissza a lendületből .. menj csak nézd a micimackót az való neked!!!
2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, aki érdemben hozzászólt a problémámhoz. Igen, anonim módon bárkinek szól a kérdés. Amint az elején kifejtettem, már nem egy szakemberhez fordultam segítségért, ezeddig hasztalan. Ha 17 éves vagy és úgy érzed, hogy van érdemi hozzászólni valód, rád is kíváncsi vagyok. Kérek mindenkit, ne fikázzátok egymást.
2013. jún. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!