Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő pánik betegség és...

Kezdődő pánik betegség és terhesség együtt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem szedek semmit az önnyugtatás figyelem elterelés megy. Egyenlőre a házi orvosnál jártam aki szerint ha rosszabbodik elküld majd pszihiáterhez. Kaptam enyhébb gyógyszert arra az esetre ha nagyon rám tőr a roham vagy nem tudnék aludni de nem szedem folyamatosan. Babát szeretnénk de félek hogy a terhesség alatt is előjön és akkor nem lesz mit bevenni. Volt aki így járt és végigcsinálta a terhességet mert jók lennének a személyes tapasztalatok "praktikák". Mivel egy babánk régebben már elment így nem dolgozhatnék azt mondta a doki tehát a munka mint figyelem elterelés nem jó. Minden válasz hasznos lehet:)
2013. jún. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos jól áll a dolgokhoz. Kérd meg, hogy küldjön el pszichiáterhez. Ő a szakember, és meg tudja ítélni, milyen lelki állapotban vagy jelenleg. Mellesleg ha már az elején van ilyen támogató orvosod, akkor végigvezet a terhességen is. Biztos támasz! Vedd is igénybe.
2013. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miután a gyógyszer a magzat idegi fejlődését károsítja, egy lehetőséged van, a pszichoterápia.

https://www.youtube.com/watch?v=9jKg3D9-NGk

2013. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
A pszichiáternek ezeregy lehetősége van, magzatkárosító gyógyszer nélkül is. A Gyakori kérdéseken válaszolóknak semmilyen lehetősége sincs, a hülyeségükön kívül. Csak orvosba bízzál!
2013. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, oké, amit írsz, de vajon él-e a pszichiáter az 1001 lehetőségéből az 1 gyógyszerezősön kívül bármivel?

Egyrészt a magyar pszichiáterek jelentős része afféle gyógyszerfelíró automata, másrészt a TB az ember egész életére 2, vagy 3 negyvenöt perces ülést finanszíroz a pszichiáternél. Meg a "gyógyszereket". A magánpszichiáter pedig a bérből és fizetésből élők többségének megfizethetetlen. De lehet jó pszichiátert találni, hála Istennek, nekem is sikerült.

2013. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

NEm tudom,azóta sikerült-e teherbe esni.

Nekem is volt pánikbetegségem még teherbe esés előtt,meg után is.

A gyerekeim 19,és 14 évesek.mind a kettőnél előjött.

Most már elmúlt,mert egy lélekgyógyász itt a városunkban felnyitotta a szemem,miért is van ez az állapot.A félelem azért jön elő,mert egy olyan érzést nyom el az ember magában,amit,ha kiad magából változást erdményez az illetőnél,amit nem szeretne.

A lényeg:mond ki mit érzel,és mit szeretnél őszintén!!!

ne félj kimondani bármi is lesz!!

azóta nincs pánikom.azelőtt gyógyszer,nyugtató,és nekem se,se a születendő gyereknek nem tett jót.

kitartás!!!

2014. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!