Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghalok ha valakivel kezet...

Meghalok ha valakivel kezet kell fognom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gusztustalannak találom ha valakinek meg kell fognom a kezét. Hányingerem van. mit csináljak? Úgy érzem elájulok.
2013. jún. 12. 21:11
1 2
 1/18 Tüske Anna válasza:
Hát ha nagyon muszály akkor vegyél egy nagy levegőt és próbálj meg nem elájulni ! :)
2013. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én megértek mindenkit, de nagyon nehéz. abban a tudatban élni, hogy 3 milliőrd baktérium van a kezén. gusztustalan és felháborító. Ráadásul a fogát piszkálja. Az rá tetéz még pár lapát baktériummal.
2013. jún. 12. 22:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem szeretem, ha utána nem tudom megmosni, főleg ha kajálnék, vagy vmelyik cuccomhoz hozzányúlnék. Egyébként a te kezeden is sok van, akármennyire mosod sztem.
2013. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
4 féle kézfertőtelítő szert használok aranyom! Tehát ez kétség kívül lehetetlen!
2013. jún. 13. 08:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Használd akkor a fertőtlenítőt kézfogás után is. Én megértelek, bár én nem a bacik gondolatát utálom, csak simán megérinteni másokat. De kézfertőtlenítőzz utána, amint el tudsz vonulni tőle, hogy nehogy megsértsd, vagy valami.
2013. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze ezzel én is tisztában vagyok, de örülnék ha nem kéne kezet fogni másokkal. Rettenetes hogy elfajult ez a világ. Régen csak köszönni kellett egymásnak. és Most..? Mindegy. A gondolattól is rosszul vagyok, hogy kezet kell fogni valakivel. Ki lehet ezt nőni?
2013. jún. 13. 10:14
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát, régen pl szoktak kezet csókolni is, azt szerintem még nehezebben viselted volna.

Szerintem kinőni annyi esélyed van kb, mint egy rovarfóbiát, nem sok, de pszichológus segíthet, ha nagyon zavar. (Bár én kihagyom, túlteszem magam rajta, tele van a világ olyasmivel, amit nem értünk/nem szeretünk, mégis kell, mert kell és kész, meg lehet tanulni elfogadni, bár szeretni nem fogjuk soha. :| De ettől nem lesz elfajzott, csak... nem tudja mindenki igényét kielégíteni minden téren.)

2013. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. A Pszichológusokat még jobban utálom, tehát az szóba nem jöhet! Lesz ahogy lesz. Minden esetre megpróbálom túltenni magam rajta. Azt is utálom, ha valaki cipővel jön be a házamba. Rögtön azután, úgy érzem, hogy hány ingerem van. Ez ellen mindig úgy teszek, hogy 1 üveg Domestos-sal felmosom az egész házat.
2013. jún. 13. 10:27
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem Mr. Monkhoz van szerencsénk?

Csajoknál is zavar, ha hozzá kell érni, mert az úgy elég nagy baj sztem.

2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Minden emberi kéz zavar! Sőt még az állatokkal való érintkezés is hányingere késztet. Tudom hogy ez nem normális így, de nem tudok mit csinálni.
2013. jún. 13. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!