Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az, ha valaki elveszti...

Milyen az, ha valaki elveszti a lelkét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy lélek?
2013. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:
Lehetetlen elveszíteni. Ez legfeljebb egy kifejezés lehet, mikor valaki a kedvét, odafigyelését veszíti el valami iránt.
2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valóban, nem lehet elveszteni. De akaratlanul, úgy el tudod zárni a világ elől, hogy egyszer csak már magad sem találod. Egy robot leszel, nem érdekel senki, és semmi, nem tudsz örülni semminek, nem szomorodsz el semmit, egyszerűen, csak nem érzel SEMMIT... A barátaid eltávolodnak tőled, a családod idegenként tekint rád... Aztán a legváratlanabb pillanatban kiszabadul minden, amit eddig befalazva tartottál, elbőgöd magad a filmeken, a következő pillanatban meg nagyon boldog vagy, és csak nevetsz, és nevetsz. Eltart egy rövid ideig, amíg minden helyre áll. Én már átmentem ezen, és sokkal jobb az életem azóta, hogy "visszakaptam" a lelkem. :)
2013. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!