Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető h az ember ha...

Elképzelhető h az ember ha elveszti barátait, nem jár már ugy társaságba gyengül az én képe?

Figyelt kérdés

arra értem a kérdést, sajnos nem nagyon vannak barátaim(mondhatni lassan rájövök egy sem), társaságba is csak ritkán fordulok meg, azt vettem magamon észre h vesztettem a személyiségemből...nem is tudom h magyarázzam mintha nem lennék önmagam társaságokban..mintha keresném milyen is vagyok valójában..mintha próbálnám más helyéba képzelni magam és az a valaki adott esetben h cselekedne..:(továbbá nem érzem magam biztonságban mikor egyedül vagyok, idegenek társaságában...de vannak olyan helyzetek amikor egyszerüen simán magabiztos vagyok, és jól érzem magam a bőrömben..hiába nem ismerek senkit...nem értem...

Szerintetek ez mi? Mitől van...

24/F


2011. febr. 3. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
tudod,ha vannak barátaink,tárasasági életünk,akkor nyílván gyakarol ez a személyiségünkre is egy bizonyos hatást.Ha megfelelő baráti köröd van,az kibontakoztat,jókedvű és gátlástalan lehetsz velük.Viszont,ha rossz társaságba keveredsz nyílván idegennek érzed őket,nem tudsz beilleszkedni,visszahúzódóbb az ember olyankor...én se tudom bárkivel elengedni magam,bárkinek kimutatni milyen is vagyok.csak a megfelelő embereknek:) ezeket majd megtalálod,és a barátaiddá válhatnak,nincs veled semmi baj! 17/L
2011. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, hogy nem minden társaságban érzed jól magad. Van ahol jobban kijössz a többiekkel, van ahol meg nem. Egyszerűen csak ennyi. Az, meg hogy nincsenek barátaid, valószínű hogy csak lustaságból fakad. Nem?


Ha foglalkozol a többiekkel és ott ugrálsz körülöttük mindig és keresed az alkalmat, hogy mikor mehetsz át hozzájuk, vagy mikor hívhatod el őket buliba, stb. tehát ha sokat szervezkedsz, akkor nyilván nagyobb lesz a nyüzsgés körülötted.


Ha meg lemondod a találkozókat, nem veszel részt semmiben, kivonod magad a forgalomból, akkor persze hogy senki sem fog veled foglalkozni.

2011. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lustaság..hát nem tudom, valahogy csalódtam az eddigi "barátaimban"...sokszor hivtam őket h menjünk ide oda, "gyere igyunk meg valamit" de ez visszafelé...semmi, csak az irigységet érzem felőlük..meg a zsidóságot. Az ilyenek sztem nem olyan barátok..max haverok
2011. febr. 3. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!