Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Öcsém szétdroozta az...

S. O. S. Öcsém szétdroozta az agyát, nappal is vízionál, hallucinál parázik, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Egy ifeje füveztek, aztán ekezdtek valami ninja nevűű szart szívni, nagyon agresszív volt, folyton gép előtt gyimakolt ezért mérges volam rá, de most totál kiborult, 15 éves NAGYON aggódok érte. Sikerült vele beszélgetnem elég nyíltan, hová fordulhatnánk?
2013. jún. 14. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvonó? Szülők?
2013. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő azt állítja, hogy nem függő, mert rég ne szívott mlégis előjöttek ezek. Elvonón nem tesznek feljelentést? (Szülők kiscit elfoglaltak, ne ezen lovagoljunk, én nekem van időm ezzel foglalkozni, és jó lenne minél hamarabb)
2013. jún. 14. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont a függők mondják azt hogy nincs szükség segítségre.Kísérd el egy ilyen helyre, neten utána nézhetsz.Szerintem nem minden esetben kell szülői kíséret.
2013. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Tudtok ilyen helyet? (NEki szerintem egy pszichológus kellene)
2013. jún. 14. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
körzeti orvos. elmeorvos.
2013. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
31%
Azonnal szólsz a szüleidnek, a kulcsot elveszitek tőle, az ajtókat bezárjátok kulcsra és nem engeditek ki,el kell szakitani a külvilágtól míg kiürül belőle a kábitószer,majd elvónóra vinni,még nem 18-éves szóval nem az ő döntése ,hogy hova megy.MINNÉL HAMARABB CSELEKEDJ AZ ÉN UNOKATESVÉREMMEL VOLT EZ A HELYZET SZERENCSÉRE MÁR MEGJAVUL ÉS BOLDOG ÉLETE VAN.
2013. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszia válasszt. De ő MOST van roszul, de nagyon. asnyám nem akarja az ügyeletes orvost kihívni, hogy őgyse csinálnak semmit :'(
2013. jún. 15. 00:07
 8/9 anonim válasza:
15 ÉVES és ilyeneket csinál? ... beszélj egy pszichológussal, vagy valami orvossal, őket úgyis kötelezi az orvosi titoktartás. de szerintem a szülőket kellene értesíteni erről elsősorban. vagy ha ezek se, kövesd amikor megy valahova, és lépj közbe ha megint szívná a hülyeségeit. ha elég meggyőző akarsz lenni, akkor eljátszod, hogy felhívod a rendőröket. és akkor válaszút elé teheted az öcsikét: vagy a rendőrség, vagy hazamegy veled, és leül az egész család megbeszélni! jobb 5letem nincs
2013. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ő is belűátta, hogy totál kész van, pszichológushoz is hajlandó lenne menni, csak az a baj, hogy nem tudjuk PONTOSAN KIHEZ forduljunk. Kedden megyek a saját pszichológusomhoz, majd tőle megkérdezem...

2013. jún. 17. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!