Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok akik jártak vagy járnak...

Azok akik jártak vagy járnak pszichológushoz, ill. Pszichoterápiára, mennyi ideig kellett menni?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy hány évig és milyen idöközönként? Pl. Hetente, havonta stb. Ha magánorvos vagy sztk? A normális válaszokat elöre is köszönöm.

2013. jún. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kórházban voltam 3 hónapig ,és minden hétköznap beszéltem pszichológussal.Aztán mikor kijöttem minden héten 1 x kellett menni.Aztán ez csökkenhet havi 1 alkalomra, de ha magánrendelés akkor nem olcsó mulatság.Pontos árat nem tudok .
2013. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Privátban írok.
2013. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 éves járok pszichiáterhez, általában 2hetente, igazából szerintem kb életem végéig mehetnék sem segítene. de ez én vagyok, nem akarom eléggé a gyógyulást.
2013. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több tényező függvénye:

1./ Mi a bajod?

2./ Ha csak gyógyszeres kezelést kapsz, lehet sok évig.

3./ Ha egyszerű pszichológushoz jársz (pl: pszichoanalízis), néhány évig.

4./ Ha kiképzett pszichoterapeutához jársz, a betegséged függvényében néhány hét - néhány hónap.


Nézd meg a Youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" sorozatot.

2013. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En utoljara kb fel evig jartam heti ketszer, majd csak heti egyszer sztk alapon. Nagyon szimpi doki volt az elozoekhez kepest. 10 eve elvittek magan dokihoz, de azok ilyen tenyerbemaszoak voltak, szoba se alltam veluk :) sztk alapon ki lehet fogni jo dokit.
2013. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!