Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak szüleim pszichol...

Mit csináljak szüleim pszichológushoz akarnak vinni félek soha nem voltam még pszichológusnál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 19:39
 1/5 sdan válasza:
100%
velem is így volt, én is nagyon tartottam tőle, de aztán nagyon megszerettem
2013. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni tőle! :) Sőt nekem is sok mindenben segített...a pszichológusok nem esznek emberhúst :)
2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarnak elvinni?

Ne félj tőle, semmi rossz nem történik ott veled. Csak beszélgetés lesz, meg tesztek kitöltése, ilyesmi.

Hány éves vagy?

2013. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tökre örültem neki, amikor az orvos pszichológushoz küldött. Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen az. És végül nem is csalódtam, csodálatos félév volt, amíg jártam. Szóval én azt tanácsolom, hogy semmiképpen se parázz, inkább fogd fel valami különleges dolognak. Ha képes vagy együttműködni, nagy élmény lesz, és talán még segít is. Amúgy mi a bajod?
2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetes hogy félsz tőle!:) Mindenki fél az új dolgoktól. Én is féltem, de túléltem , pszchihiáternél is voltam, és jövőhéten még kórházba is be kell mennem és ott aludni, és attól mondjuk parázok is. De a lényeg ,hogy nem baj ha félsz a dilidokinál még csak nem is muszáj sokat beszélni, sőt először elég 1-2 szóban válaszolni, megérti ő azt h parázol. :))

és attól se félj h kitudódik és kiröhögnek, mostanában már olyanok dilidokihoz járnak akikből ki se néznéd;)

bocsi h dilidokinak írtam,de könnyebb leírni:D

Ne parázz minden oké lesz!;) vagy már voltál?:D


15/L

2013. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!