Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdődött nálad az...

Bánszki Csilla kérdése:

Hogyan kezdődött nálad az evészavar? Hogyan sikerült legyőznöd?

Figyelt kérdés
23 éves szociális munkás hallgató vagyok és nem kérdéssel, hanem egy kéréssel fordulnék hozzátok, a szakdolgozatomat az evészavarokról írom, a betegségeket (mint az anorexia, bulimia stb. ) kiváltó lehetséges okaira és a leghatékonyabb kezelésekre keresem a választ, aki már részese volt ennek és szívesen válaszolna ezzel kapcsolatban néhány kérdésemre,(természetesen név nélkül) nagyon hálás lennék érte, ha igen csak jelezd privát üzenetben

2013. jún. 21. 10:43
 1/2 vaszily katalin ***** válasza:
igen .igaz nem orvosi álapitota meg a betegségemet.magamtol jötem rá mikor már megházasodtam.a szuleimnél az a sok streszes veszekedés s elnyomás s a soha meg nem dicsért .szavak s az se igen igy továb nehéz de fog sikerülni.na meg ó hát aranyos kislány egyél ,tömtek sütivel.de nem szolalhatam meg hogy nekem mire lene szűkségem.mert nö az maragyon kusba.és e véget s azaz ezel jutalmaztam magam,s ma is küzdök a kilokal.meg az a sok szapulás.de egy kis megértö szot alig.meg akoris kikaptam ha jo vagy rosz volt a válasz.most isten bunteti érte a szüleimet ezért ..és végis is nézem..most megértö társam mellet oda tudok figyelni.ha kérdésed lene keres meg.hátha tudok segiteni.remélem tudtam.
2013. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm azoknak akik segítettek, és minden jót kívánok!

Haladok az írással :) puszi

2013. júl. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!