Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal? Legyen...

Mit kezdjek magammal? Legyen mindennek vége?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz gyerekkorom volt/van!!Édesanyám alkohol próblémákkal küzdött,és ennek következetében sokszor veszekedtünk szinte minden nap!!Az egész család!!Apám nincs,soha nem ismertem,még csak azt sem tudom,hogy néz ki!!!A családom nem szeret soha nem figyeltek rám!!A suliban rendszeresen megaláznak gúnyolnak,csúfolnak,megvernek minden nap!!Am szegény családba születtem!!A kinézetemre tesznek negatív megjegyzéseket!!Tetves,k.va,rűhes meg ilyenek ezeket szó nélkül lenyelem!!!Nincsenek barátaim magamba fojtom a próblémáimat!1 igaz barátom volt de ő elutazott külfőldre!!!Emiatt kialakitottam egy álomvilágot ahová menekülök,és szinte nem a saját életemet hanem azt a világot élem!!!Kényszer beteg lettem.És ha mély pontjaimon vagyok mindig teszek valami kárt magamban!!!!Nagyon szeretnék súlyos betegségben szenvedni,ezek a gondolatok gyötőrnek!!!Már semminek sem tudok örülni!!!Anyám azóta letette a piát,és az anyagiak is javultak,de már késő!!!

KÉRLEK NE IRJATOK HÜLYESÉGET TROLL DOLGOKAT!!



2013. jún. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A családodon egyáltalán nem tudsz, az anyagi helyzeteden sem, a kinézeteden korlátozottan tudsz változtatni. Próbálj meg új barátokat szerezni. Hol laksz? Faluba nehéz mert elég zárt közösség, de városban igazán könnyű. De depisen, szomorúan nem fog menni, próbálj meg vidámnak, viccesnek tűnni és akkor menni fog :)

Hány éves vagy? Ha már elég idős, akkor próbálj meg függetlenedni anyádtól, menj kollégiumba tanulni, költözz el.

De mindenekelőtt próbálj meg felkeresni egy pszichiátert, a TB fizeti azaz nem kerül el fillérbe se, de neki elmondhatod a problémáidat, és az a dolga hogy segítsen.

2013. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előzőnél a pont:) de ha gondolod írhatsz nekem,szívesen beszélgetek ha úgy van.Esetleg ha Nógrádban laksz szólhatok pár szót az érdekedben;)
2013. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fel kéne keresni egy gyermek védelmist vagy gyámügyest,ő valószinüleg tud segíteni.Kérheted,hogy intézetbe kerülj,ha nagyon nagy gáz van otthon.

Az öngyilkosság gondolata ne foglalkoztasson!

A pscihiáter is "jó" megoldás.

2013. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!