Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbízható pszichológust...

Megbízható pszichológust keresek Budapesten, aki nem csak a lehúzásra megy! Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
A párom feje felett összecsaptak a hullámok, és azt hiszem egyedül már nem tudok neki segíteni. Ő is belátja, hogy egy szakemberrel esetleg könnyebben visszanyerhetné az önbizalmát, önbecsülését, de az anyagiak miatt nem akar magának keresni. Ezért én próbálok találni neki egy jó szakembert, aki a problémákkal tényleg törődik, segít, és nem csak az óráját nézi, meg a pénzt kéri el a foglalkozás végén. Köszönöm, ha segítetek!
2013. jún. 24. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
sztk-ában ingyenes szokott lenni
2013. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem nem, de felmerült bennem, hogy az ott dolgozók annyira motiváltak lehetnek, mint általában azok az orvosok, akik nem magánpraxist visznek. És akkor inkább plusz munkát vállalok, csak jöjjön rendbe.

2013. jún. 24. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én magán pszichoterápeutához járok, ő orvos. kem sokatsegített, örülök, hogy rátaláltam. Ha gondolod megadom az elérhetőségét.
2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megadnád a pszichoterapeutád elérhetőségét, ill. írnál arról, hogy Neked milyen panaszaid voltak!? Előre is köszi!!!
2013. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, megírom privátban. Jobbulást!
2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!