Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

2 napja nagyon rossz érzésem van,olyan érzésem van,hogy valami rossz fog velem történni az utcán(elüt a kocsi,kidől egy fa vagy bármi).2 napja ki se mozdultam a lakásból,mert féltem,ma viszont elmentem a barátnőmmel kondizni és ahogyan kiléptem a lakásból pánikrohamom lett.egyből vissza is jöttem és leültem.Utána átjött a barátnőm,hogy nyugodjak meg és mennyünk kondizni,de megint rosszul lettem.Sikeresen kijutottunk a lakásból,de felszálltunk a buszra és nem kaptam levegőt.Nem tudom mi van velem.Ja és még valami,észrevettem,hogy nem tudok enni társaságban és nem érzem maga jól ha sokan vagyunk,de akkor sem ha csak egyedül vagyok.

Ez mi?(14/L pánikbeteg)


2013. jún. 26. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Utoljára ismerősömnek volt ilyen pánikrohama. Nála Agorafóbiát diagnosztizáltak, próbálj meg úgy kimenni az utcára, hogy beveszel egy nyugtatót. De előtte mindenképpen menny el orvoshoz, pszichiáterhez. Ha voltál már pszichiáternél, akkor ahhoz fordulj.
2013. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez pánikroham szerű tünet, mindenképp menj el a háziorvosodhoz és ő majd vagy felír nyugtatót és eküld kivizsgálásra vagy elküld pszichológushoz. Ezeket saját tapasztalatból mondom. És szerintem szólj a szüleidnek vagy valami nagyon jó ismerősödnek erről mert ilyenkor a lelki támasz nagy segítség
2013. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
járok pszichológushoz,de csak 2 hét múlva megyek
2013. jún. 26. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!