Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? A magány...

Mi történik velem? A magány is közrejátszhatott benne? Valaki hasonló, vagy ugyanilyen gondokkal küzd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve kb depressziós vagyok. Mostanában rosszabb lett a helyzetem olyan szinten, hogy nem merek kimozdulni, itthon nem köt le semmi.

Például ilyenek vannak:

-Jobbra akartam menni és balra megyek.

-A boltban elfelejtem mit is akartam és állok ott, mint valami szerencsétlenség.

Munkámat régebben örömmel végeztem, most már nem. Hazajövök és nem tudok mit csinálni, pedig annyira szeretnék olyan sok mindent.

Merevedési zavarom is van, nincsenek álmaim, aludni nem nagyon tudok, bármilyen fáradt is vagyok.

Már nem érzek vágyat a nők iránt.

Fél éve különélek, egyedül vagyok a lakásban, anyukámat nemrég vesztettem el.

Sokszor van halálfélelmem.

Nincs örömöm és teljesen boldogtalan vagyok.

Nem látom szépnek az életet, mintha egy másik világba csöppentem volna, ami nyomaszt.


Bárkinek a hasznos válaszát szívesen meghallgatom.


36f



2013. jún. 15. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen igazán csak egy szpichológus segíthet

Barátaid nincsenek akikkel találkozhatnál beülhetnél valahova? Én amikor magányos voltam mindig online játékokkal "játszottam" inkább csak beszélgettem mindenkivel. Mostanában listákat készítek, hogy miket akarok csinálni. Lehet te is megpróbálhatnád elolvasni ezt és ezt a könyvet ide elsétálni azt venni kertészkedni átalakítani alkotni stb

2013. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!