Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lelki oka lehet ennek...

Milyen lelki oka lehet ennek a betegségnek? (lennt)

Figyelt kérdés
mostanába nagyon sok árpa jön a szememre.. azt mondták ennek vannak ilyen lelki, tudat alatti okai. valaki esetleg hallott már róla valamit??

2013. jún. 29. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem lelki okokból van,elfertőződött. szemészeten jártál már? kéne kezeltetni,mert nagyobb baj is lesz belőle.
2013. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is volt ilyen korszakon, B vitamin hiánytól volt.. kis darab élesztőt ettem néhányszor és elmúlt(csak a valódi sütőélesztő használt, a B vitamin nem..)
2013. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen betegségnek lelki okai vannak, az nagyon sokféleképp jelenhet meg, szinte bármiben. (Nincs egy specifikus kórkép, amit ilyen meg olyan lelki ok alakít ki.) Ennek oka lehet, hogy ha valaki pl. depressziós, akkor gyengül valamennyit az immunrendszere.

Viszont a lelki okok előtt mindenképpen testi okokat kell keresni. A visszatérő árpának akár cukorbetegség is lehet a hátterében.

Szerintem menj el dokihoz.

2013. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöööm!!:D
2013. jún. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!