Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszión mindig tud segiten...

Depresszión mindig tud segiteni egy pszihológus?

Figyelt kérdés
2 éve depressziós vagyok! Tovább már nem birom!

2013. júl. 3. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én járok pszichológushoz, nekem rengeteget segített, de mondta, hogy nem minden esetben tudnak segíteni. Olyankor elküldik az embereket kórházba és ott megmondják, hogy hogyan tovább.
2013. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig nem tud. Eleve lehet, hogy pszichiátriai eset vagy, de azért ha ide tudsz írni, mármint vagy ennyire életerős, akkor nagyon jó eséllyel indulsz. Nem mindegy azért az sem, hogy 20 éves vagy, vagy 75... nyilván minél kevesebb, annál könnyebb a dolga... (bizonyos szintig)
2013. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
Tud, ha mégsem, akkor pszichiáter.
2013. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Vannak esetek, mikor nagyon nehéz dolguk van. Pl. én évek óta keményen benne vagyok a lecsóban, minden erőmmel igyekszem, de valahogy nem sokat haladok. :S Nagyon gyakran vannak szuicid gondolataim.
2013. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Snooch ***** válasza:
Nagyon sokat tud segíteni, de a többi részét a betegnek magának kell odatenni, az orvos egyedül kevés. De rengeteget számít, engem egy jó pszichológus kb. 4 hét alatt húzott ki teljesen a mélyből!
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Munka miatt nem volt még időm pszichológushoz menni, mert a melómat sem szeretném elvesziteni, de már annyira mély pontjaim vannak, hogy teljesen kilátástalannak látom az életem!Adott egy kis reményt a kérdésemre kapott válaszok, tehát érdemesnek látom keresnem egy pszichológust.
2013. júl. 3. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne higgy magadnak, hogy a munka miatt nem mész, és ne kifogást keress, miért maradsz a sz...rban, hanem menj! :) Ezt nem bántásnak szántam!
2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!