Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem a dührohamot?

Hogyan kezeljem a dührohamot?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk fel pestre, Mikor megyek buszon, metrón stb. ha egy kisebb konfliktust hallok, amihez közöm sincs, szivem szerint odamennék és pofánvágnám az illetőt, sose volt ilyen gondom mielőtt ide nem költöztünk, valamint az az érzés van bennem főleg esti órákban, hogy ébernek kell lennem mert betámadnak, és elég agresszív vagyok, még akkor is ha csak valaki az időt kérdezi meg, vagy akármi

2013. júl. 7. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
sőtt még az is idegesít, ha egy társaság nevet, hangosan beszél
2013. júl. 7. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Én mindig azt mondogatom magamban, hogy mindjárt leszállnak, és hogy ne menjek oda, mert mindenki hülyének fog nézni...
2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyjából én is így kezelem, meg, hogy nem ér meg annyit, hogy rendőrségen kössek ki vagy bármi :S de fél napba bele telik, hogy le tudjak nyugodni
2013. júl. 7. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kontroll alatt kell tartanod magad és józanul gondolkodni.


Nem használsz véletlenül valamilyen tudatmódosító szert? Ezt azért kérdem, mert egyik ismerős fia is hasonlóan érez, de ő amfetamin származékot szed.

2013. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi ilyennel nem élek, sose próbáltam még, hogy őszinte legyek és nem is tervezek semmi ilyet kipróbálni
2013. júl. 8. 14:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis, depresszióra kell szednem napi 3x frontint, de ennek segíteni kellene, nem ilyen tüneteket produkálnia, már ha köze van hozzá
2013. júl. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!