Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szigetelhetném el...

Hogyan szigetelhetném el ezeket az emlékeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
9 éves koromban láttam az első horror filmem. Egy zombis film volt, azóta félek a zombis történetektől. Mindezek ellenére belenéztem a The Walking Dead 3 részébe. Esténként félek, egyszer álmodtam is, hogy ilyen zombi-apokalipszis következik be. Az ilyesfajta emlékeket lehet halványítani vagy elszigetelni? Ne gondoljatok rám flúgosként!

2013. júl. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy elnyomd magadban, mert akkor örökké hurcolod magaddal, és még elő is törhet egyszer a semmiből. Egyrészt, idővel el fogod felejteni. Én is néztem gyerekként horrort, egy fél képre sem emlékszem belőle. A másik, hogy nézz az egész mögé, képzeld el, hogy egy zombi pl hogyan lehet elkészítve, nézd "maszkos" oldalról, egyből nem lesz ijesztő, csak egy szerkesztett vagy elmaszkírozott figura.
2013. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én rémálom esetén irányítom azt ahelyett h elszemvedném.Én special nagyon szeretem a zombikat,de ha nem emlékszem egy álmomra akkor is kiabálok h öljétek meg!Ha legközelebb álmodsz képzelj a kezedbe egy M4-A1-es géppisztolyt.
2013. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. A kulisszák mögötti videókba bele is nézegetek majd. Magát a filmet is tudom, hogy nem igaz, sőt, sokszor csodálkozom, hogy sminkkel ennyire jól megcsinálják, de valahol mindig ott van a félsz... Utánaolvasgattam, hogy bekövetkezhet-e ilyesfajta esemény. A válasz határozottan nem. 4-5 perccel a klinikai halál beállta után már sehogy sem lehet életet lehelni egy élettelen testbe. Zombi állapotot is csak drogokkal tudnak előidézni. Összegezve az a kis keresgélés megnyugtatott.

2.Ez az álom irányítás tök jó ötlet! Ha még egy ilyen rámtör, megpróbálom alkalmazni.


Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!